Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кенті әкімінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 5417 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Жалағаш кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы, Жалағаш кентінің "Жастар" көшесі "Мүбарак Тәйтіков" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Жалағаш кентінің әкімі Қ. Құлмахан

О переименовании улицы
Решение акима поселка Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области от 19 февраля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 марта 2016 года № 5417
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключения Кызылординской областной ономастической комиссии № 4 от 12 декабря 2015 года аким поселка Жалагаш РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Жастар" в поселке Жалагаш Жалагашского района на улицу "Мүбарак Тәйтіков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жалагаш К. Кулмахан