Жалағаш ауданының кейбір елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 150 қаулысы және Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 тамызда № 5572 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне және “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсу ауылының шекарасы (шегі) Ақсу ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 115 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 268 гектар болып, Аққұм ауылының шекарасы (шегі) Аққұм ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 330,5 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 454,5 гектар болып, Мәдениет ауылының шекарасы (шегі) Мәдениет ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 412 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 557 гектар болып өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш Жалағаш аудандық
ауданының әкімі мәслихатының 4-сессиясының
төрағасы
Т. Дүйсебаев К. Сулейменов
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Еспанов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2016 жылғы “29” маусымдағы
№ 150 қаулысына және Жалағаш
аудандық мәслихатының
2016 жылғы “29” маусымдағы
№ 4-8 шешіміне қосымша
Жалағаш ауданы Ақсу, Аққұм, Мәдениет ауылдарының шекараларына (шегіне) қосылатын жерлердің экспликациясы
Жерлердің атауы
Жалпы көлемі (гектар)
оның ішінде (гектар)
ауыл шаруашылығы алқаптары
үй іргелік жерлер
басқа да жерлер
жайылымдар
1
2
3
4
5
6
1
Ақсу ауылының бекітілген шекарасы (шегі)

Об изменении границ (черты) некоторых населенных пунктов Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 29 июня 2016 года № 150 и Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 июня 2016 года № 4-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 августа 2016 года № 5572
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) села Аксу общей площадью 268 гектаров, путем включения земли общей площадью 115 гектаров из земель административной территории сельского округа Аксу, села Аккум общей площадью 454,5 гектаров, путем включения земли общей площадью 330,5 гектаров из земель административной территории сельского округа Аккум, села Мадениет общей площадью 557 гектаров, путем включения земли общей площадью 412 гектаров из земель административной территории сельского округа Мадениет согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского Председатель 4 сессии
района Жалагашского районного маслихата
ДуйсебаевТ. Сулейменов К.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
Еспанов М.
Приложение
к постанавлению акимата Жалагашского
района от “29” июня 2016 года № 150
и к решению Жалагашского районного
маслихата от “29” июня 2016 года № 4-8
Экспликация земель, включаемых в границы (черту) сел Аксу, Аккум, Мадениет Жалагашского района
Наименование земель
Общая площадь (гектар)
в том числе (гектар)
сельско- хозяйствен-ные угодия
приуса-дебные земли
другие земли
пастбища
1
2
3
4
5
6
1
Утвержденная граница (черта) села Аксу