2016 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 қазандағы № 206 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қазанда № 5617 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына үш пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына үш пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына үш пайыз мөлшерінде квоталар белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

Об установлении квоты рабочих мест на 2016 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 04 октября 2016 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 октября 2016 года № 5617. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов от численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от численности рабочих мест.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов от численности рабочих мест.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев