Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Аққыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы N 2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 ақпанда N 5345 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңдарына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Жалағаш ауданы Аққыр ауылдық оркугінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Аққыр ауылдық округі Аққыр ауылындағы "Мектеп" көшесі "Нұрылда Таспенов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққыр ауылдық округінің әкімі Ж. Матаев

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Аккыр Жалагашского района Кызылординской области от 26 января 2016 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 февраля 2016 года N 5345
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабрь 2015 года № 4 аким сельского округа Аккыр Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Мектеп" именем "Нурылда Таспенова" села Аккыр сельского округа Аккыр Жалагашского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аккыр Ж. Матаев