Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2016 жылғы 23 қарашадағы N 15 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 желтоқсанда N 5676 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 қорытындысына сәйкес Жалағаш ауданы Мақпалкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Мақпалкөл ауылдық округі Мақпалкөл ауылындағы "Ә.Оңалбаев" көшесі "Мақсұт Нұрылдаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақпалкөл ауылдық округі әкімі Б.Тұңғышбаев

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Макпалкол Жалагашского района Кызылординской области от 23 ноября 2016 года N 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2016 года N 5676
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 21 сентября 2016 года № 3 аким сельского округа Макпалкол Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ә.Оңалбаев" именем "Мақсұт Нұрылдаев" села Макпалкол сельского округа Макпалкол Жалагашского района.
2. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Макпалкол Б.Тунгышбаев