Шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 37 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 5323 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 14.12.2021 № 362 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Әжікеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Е. Ахетов
"21" қаңтар 2016 жыл
Сырдария ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 21 қантардағы
№ 37 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу үшін үй-жайлар
1
А. Тоқмағанбетов ауылдық округінің А.Тоқмағанбетов ауылы
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі
Асқар Тоқмағанбетов ауылының
Ш. Ташимов көшесі №6,
"Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Асқар Тоқмағанбетов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің Д.Қонаев көшесі №8, "Тереңөзек кенті әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тереңөзек кенті мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
3
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің Қызылдихан көшесі №7, "Тереңөзек кенті әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тереңөзек кенті клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4
Сәкен Сейфуллин ауылдық округінің Сәкен Сейфуллин ауылы
Сәкен Сейфуллин ауылдық округі
Сәкен Сейфуллин ауылының Бұхарбай батыр көшесі №14, "Сәкен Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Сәкен Сейфуллин ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
Қалжан ахун ауылдық округінің
Қалжан ахун ауылы
Қалжан ахун ауылдық округі
Қалжан ахун ауылының Қайқы батыр көшесі №28,
"Қалжан ахун ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қалжан ахун ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
Іңкәрдария ауылдық округінің Іңкәрдария ауылы
Іңкәрдария ауылдық округі Іңкәрдария ауылының Қасым Сейдахметов көшесінің нөмерсіз мекен жайдағы
"Іңкәрдария ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Іңкәрдария" ауылдық клубы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7
Ақжарма ауылдық округінің
Ақжарма ауылы
Ақжарма ауылдық округі
Ақжарма ауылының Тұрсын Балапанов көшесі №28,
"Ақжарма ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Ақжарма ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
8
Шаған ауылдық округінің
Шаған ауылы
Шаған ауылдық округі
Шаған ауылының Есет би көшесі №9,
"Шаған ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шаған ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9
Нағи Ілиясов ауылдық округінің
Н.Ілиясов ауылы
Нағи Ілиясов ауылдық округі
Нағи Ілиясов ауылының Абай көшесі №16,
"Нағи Ілиясов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Нағи Ілиясов ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
10
Шіркейлі ауылдық округінің
Шіркейлі ауылы
Шіркейлі ауылдық округі
Шіркейлі ауылының Ж.Құттыбаев көшесі №4,
"Шіркейлі ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Шіркейлі ауылдық мәдениет үйі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
11
Қоғалыкөл ауылдық округінің
Қоғалыкөл ауылы
Қоғалыкөл ауылдық округі
Қоғалыкөл ауылының Сабира Майханова көшесі №2,
"Қоғалыкөл ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Қоғалыкөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
12
Бесарық ауылдық округінің
Бесарық ауылы
Бесарық ауылдық округі Бесарық ауылының М.Әуезов көшесі №26, "Бесарық ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Бесарық ауылдық мәдениет үйі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
Аманкелді ауылдық округінің
Аманкелді ауылы
Аманкелді ауылдық округі
Амангелді ауылының Қуаныш Баймағанбетов көшесі №17, "Аманкелді ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Аманкелді ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
14
Жетікөл ауылдық округінің
Жетікөл ауылы
Жетікөл ауылдық округі Жетікөл ауылының Абай көшесі №2, "Жетікөл ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Жетікөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
Айдарлы ауылдық округінің Айдарлы ауылы
Айдарлы ауылдық округі Айдарлы ауылының
Мұхтар Әуезов көшесінің нөмерсіз мекен жайдағы "Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
"Айдарлы ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

О предоставлении на договорной основе помещений
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21 января 2016 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 января 2016 года № 5323. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 14 декабря 2021 года № 362
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 14.12.2021 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажикенову Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сырдарьинской районной
избирательной комиссии
_______________ Ахетов Е.
"21" январь 2016 год
Приложение
к постановлению акимата Сырдарьинского района
от "21" января 2016 года № 37
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч
1
Село А.Токмаганбетова
сельского округа А.Токмаганбетова
улица Ш.Ташимова №6 село А. Токмаганбетова сельского округа А. Токмаганбетова,
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села А.Токмаганбетова" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа А.Токмаганбетова"
2
Поселок Теренозек
Сырдарьинского района
улица Д.Конаева №8 поселка Теренозек Сырдарьинского района, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры поселка Теренозек" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Теренозек"
3
Поселок Теренозек
Сырдарьинского района
улица Кызылдиханская №7 поселка Теренозек Сырдарьинского района, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб поселка Теренозек" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Теренозек"
4
Село Сакен Сейфуллина
сельского округа Сакен Сейфуллина
улица Бухарбай батыр №14 село Сакен Сейфуллина сельского округа Сакен Сейфуллина, государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Сакен Сейфуллина" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа
Сакен Сейфуллина"
5
Село Калжан ахун
сельского округа Калжан ахун
улица Кайкы батыр №28 село Калжан ахун сельского округа Калжан ахун, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Калжан ахун" коммунального государственного учреждения
"Аппарат акима сельского округа Калжан ахун"
6
Село Инкардария
сельского округа Инкардария
улица Касым Сейдахметова без номера
село Инкардария сельского округа Инкардария, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Инкардария" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Инкардария"
7
Село Акжарма
сельского округа Акжарма
улица Турсын Балапанова №28 село Акжарма сельского округа Акжарма, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Акжарма" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Акжарма"
8
Село Шаган
сельского округа Шаган
улица Есет би №9 село Шаган сельского округа Шаган,
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Шаган" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шаган"
9
Село Наги Ильясова
сельского округа Наги Ильясова
улица Абая №16 село Наги Ильясова сельского округа Наги Ильясова, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Наги Ильясова" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа
Наги Ильясова"
10
Село Ширкейли
сельского округа Ширкейли
улица Ж.Куттыбаева №4 село Ширкейли сельского округа Ширкейли, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Ширкейли" коммунального государственного учреждения
"Аппарат акима сельского округа Ширкейли"
11
Село Когалыколь
сельского округа Когалыколь
улица Сабира Майханова №2 село Когалыколь сельского округа Когалыколь, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Когалыколь" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Когалыколь"
12
Село Бесарык
сельского округа Бесарык
улица М.Ауезова №26 село Бесарык сельского округа Бесарык, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Бесарык" коммунального государственного учреждения
"Аппарат акима сельского округа Бесарык"
13
Село Амангельды
сельского округа Амангельды
улица Куаныш Баймаганбетова №17 село Амангельды сельского округа Амангельды, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Амангельды" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Амангельды"
14
Село Жетиколь
сельского округа Жетиколь
улица Абая №2 село Жетиколь сельского округа Жетиколь, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Жетиколь" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округ Жетиколь"
15
Село Айдарлы
сельского округа Айдарлы
улица Мухтара Ауэзова без номера село Айдарлы сельского округа Айдарлы, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Айдарлы" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Айдарлы"