"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 362 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 380 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда № 5408 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 362 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5277 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда №2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 5760461 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3379994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3170 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2354216 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар –5789700,7 мың теңге ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 125547,7 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 125547,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 136804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40496 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29239,7 мың теңге".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
" 5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 68264,1 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 5– қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихаттың
тыс LІІ сессиясының хатшысы:
төрағасы:
Ш. Зетов _____________ Б. Маншарипов_____________
Сырдария аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 29 ақпандағы
№ 380 шешіміне 1 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 362 шешіміне 1 - қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

"О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2016 года № 5408. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года № 5277, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 09 января 2015 года № 2) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 5760461 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 3379994 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 23081 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3170 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2354216 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 5789700,1 тысяч тенге ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 125547,7 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета –125547,7 тысяч тенге;
поступление займов -136804 тысяч тенге;
погашение займов – 40496 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29239,7 тысяч тенге ".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 68264,1 тысяч тенге.";
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель Секретарь
внеочередной LІІ сессии районного маслихата:
районного маслихата:
Ш. Зетов____________ Б. Маншарипов______________
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 29 февраля 2016 года № 380
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районногомаслихата
от 22 декабря 2015 года № 362
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

188380
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26393
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11330
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51592
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2184
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10720
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9267
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76894
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
294895,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8555
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8555
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
55831
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
55831
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
197009,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
7822
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20539
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8100
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
203
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3053
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
297
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49154
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4720
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
36988
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
62479
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1656,6
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1998

188380
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26393
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11330
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51592
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2184
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10720
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9267
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76894
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
294895,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
8555
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8555
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
55831
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55831
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
197009,6
004
Программа занятости
7822
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20539
007
Оказание жилищной помощи
8100
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
203
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3053
010
Государственная адресная социальная помощь
297
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49154
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4720
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
36988
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62479
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1656,6
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1998

56713
011
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізу
56713
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31815,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18267,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18267,9
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
13548
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13548
12
Көлiк және коммуникация
75011
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70811
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
43041
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
27770
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4200
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
4200
13
Басқалар
165384,1
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
372
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
372
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
68264,1
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
68264,1
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
59395
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
59395
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37353
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
37353
14
Борышқа қызмет көрсету
51
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
51
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
51
15
Трансферттер
45531,1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
45531,1
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
271,1
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

56713
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
56713
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31815,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
18267,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
18267,9
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13548
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
13548
12
Транспорт и коммуникации
75011
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70811
022
Развитие транспортной инфраструктуры
43041
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
27770
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4200
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
4200
13
Прочие
165384,1
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
372
006
Поддержка предпринимательской деятельности
372
452
Отдел финансов района (города областного значения)
68264,1
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
68264,1
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
59395
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
59395
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37353
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
37353
14
Обслуживание долга
51
452
Отдел финансов района (города областного значения)
51
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
51
15
Трансферты
45531,1
452
Отдел финансов района (города областного значения)
45531,1
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
271,1
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
40496
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
29239,7
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
29239,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
29239,7
Сырдария аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 29 ақпандағы
кезектен тыс LII сессиясының
№ 380 шешіміне 2 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
кезекті XLVIII сессиясының
№ 362 шешіміне 5 - қосымша
2016 жылға кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 001
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 022
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету 004
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 041
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру 005
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 003
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету 026
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 009
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 011
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау 006
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру 028
БАРЛЫҒЫ
"Тереңөзек кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекеме

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
40496
08
Используемые остатки бюджетных средств
29239,7
1
Остатки бюджетных средств
29239,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
29239,7
Приложение 2
к решению внеочередной LII
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 29 февраля 2016 года № 380
Приложение 5
к решению очередной XLVIII
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 22 декабря 2015 года № 362
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов на 2016 год
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 001
Капитальные расходы государственного органа 022
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 004
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 041
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности 005
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому 003
Обеспечение занятости населения на местном уровне 026
Освещение улиц населенных пунктов 008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 009
Благоустройство и озеленение населенных пунктов 011
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне 006
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне 028
ВСЕГО
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Теренозек"