2016 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 165 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 маусымда № 5527 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 434 Заңының 8-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін "Сырдария аудандық қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. "Сырдария аудандық қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Өмірсерікұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "23" мамырдағы
№ 165 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
№ р/р
Атауы
1.
Тауарлар:
1)
жиһаздарды сатып алу (оларды сатып алуға бөлінген қаржы тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген екі мыңнан бес мыңға дейінгі еселенген айлық есептік көрсеткіште болған жағдайда)
2.
Жұмыстар:
1)
Аудандық маңызы бар автомобиль жолының құрылысы
3.
Көрсетілетін қызметтер:
1)
лицензияланған бағдарламалық өнімді техникалық қолдау (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселенген мөлшерінен оларды алу үшін бөлінген сомадан асқан жағдайда)

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2016 году
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23 мая 2016 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 июня 2016 года № 5527. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 2) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года №434 "О государственных закупках" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный финансовый отдел" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему приложению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный финансовый отдел" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Омирсерикулы Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение
к постановлению акимата
Сырдарьинского района
от "23" мая 2016 года № 165
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
1.
Товары:
1)
приобретение мебели (при сумме, выделенной для их приобретения, от двухтысячекратного до пятитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
2.
Работы:
1)
Строительство автомобильной дороги районного значения
3.
Услуги:
1)
техническая поддержка лицензионного программного продукта (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцатитысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)