2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 қыркүйектегі № 871 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 қыркүйекте № 5589 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2016 жылға ата - ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шиелі ауданы әкімінің орынбасары А.Есмахановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Шиелі ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Шиелі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "02" қыркүйектегі
№ 871 қаулыға 1-қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 25.10.2016 № 902 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Шиелі ауданы
3790
Шиелі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "02" қыркүйектегі
№ 871 қаулыға 2-қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 25.10.2016 № 902 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
1
Шиелі ауданы
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Шағын орталық
24240 теңге
20374 теңге
Шиелі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "02" қыркүйектегі
№ 871 қаулыға 3-қосымша
2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
1
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 02 сентября 2016 года № 871. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 сентября 2016 года № 5589. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2016 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2016 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шиелийского района Есмаханова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Шиелийского района К. Сарсенбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Шиелийского района
от "02" сентября 2016 года № 871
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Шиелийского района Кызылординской области от 25.10.2016 № 902 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
Наименование района
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Шиелийский район
3790
Приложение 2 к постановлению
акимата Шиелийского района
от "02" сентября 2016 года № 871
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Шиелийского района Кызылординской области от 25.10.2016 № 902 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
1
Шиелийский район
Детский сад (государственный/ частный)
Мини центр
24240 тенге
20374 тенге
Приложение 3 к постановлению
акимата Шиелийского района
от "02" сентября 2016 года № 871
Размер родительской платы на 2016 год
Размер родительской платы государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя