Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 қыркүйектегі № 873 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 5602 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексіне, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындары санының екі пайызы мөлшерінде:
1) 2016 жылға мүгедектер үшін;
2) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін;
3) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;
4) кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін жұмысқа орналастыру квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкiмi Қ. Сәрсенбаев

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 06 сентября 2016 года № 873. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 сентября 2016 года № 5602. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты для трудоустройства от численности рабочих мест в размере двух процентов:
1) для инвалидов на 2016 год;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации;
3) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
4) для граждан из числа молодежи, потерявщих или оставщихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района К. Сарсенбаев