Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 33/491 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда № 2981 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2016 жылғы 5 наурыздағы № 470-V Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2016 жылдың 9 қаңтардағы №№ 3-4 санында жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2016 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 119 555 013 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 65 652 124 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 239 272 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 014 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 51 660 602 мың теңге;
2) шығындар – 117 306 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 2 656 763 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 838 998 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 495 761 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 421 536 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 421 536 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 484 035 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 484 035 мың теңге.";
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 0 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,7 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 33,4 пайыз.";
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 0 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына –100 пайыз.";

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 11 марта 2016 года № 33/491. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 марта 2016 года № 2981
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 5 марта 2016 года № 470-V "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923 опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 9 января 2016 года №№ 3-4) следующие изменения и дополнения:
Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
"1) доходы - 119 555 013 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 65 652 124 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2 239 272 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 014 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 51 660 602 тысячи тенге;
2) затраты - 117 306 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 656 763 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 838 998 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 495 761 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 421 536 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 421 536 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 484 035 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 484 035 тысяч тенге.".
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 0 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 15,7 процента;
городу Жанаозен - 33,4 процента.";
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району –100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 0 процентов;
Тупкарганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 100 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов.";

2-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 0 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз.";
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.";
2-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 0 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,7 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 33,3 пайыз.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттерінен облыстық бюджетке 8 531 184 мың теңге сома көлемінде бюджеттік алымдар көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданынан – 120 287 мың теңге;
Қарақия ауданынан – 5 446 229 мың теңге;
Маңғыстау ауданынан – 866 757 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 2 097 911 мың теңге.";
7-тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға;
агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге;
жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге;
9-тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылысын салуға;
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға;
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Облыс әкімдігінің резерві 193 321 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағалық етуші,
облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Нарешова
"11" наурыз 2016 жыл
Облыстық мәслихаттың
2016 жылғы "11" наурыздағы
№ 33/491 шешіміне қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
Сан
Сын
Кіші сын
Ерек
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1.КІРІСТЕР

подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 0 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 100 процентов.";
городу Жанаозен - 100 процентов.";
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"4) Социальный налог:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 0 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 15,7 процента;
городу Жанаозен - 33,3 процента.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год объемы бюджетных изъятий из районных бюджетов в областной бюджет в сумме 8 531 184 тысячи тенге, в том числе:
Бейнеуского района – 120 287 тысяч тенге
Каракиянского района – 5 446 229 тысяч тенге
Мангистауского района – 866 757 тысяч тенге
Тупкараганского района – 2 097 911 тысяч тенге";
пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства;
на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
на обеспечение экономической стабильности;
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения;
на проектирование и (или) строительство жилья;
пункт 14 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв акимата области в сумме 193 321 тысяча тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председательствующий,
секретарь областного маслихата
Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нарешова С.Б.
"11" март 2016 год
Приложение
к решению областного маслихата
от "11" марта 2016 года № 33/491
Областной бюджет на 2016 год
Кат.
Кл
Пдк
Спк
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
1. ДОХОДЫ

242 536
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
89 477
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
148 683
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
45 531
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 652 774
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
709 482
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
30 639
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
661 876
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
48 997
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 227
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
48 998
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
147 737
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
156 679
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
135 807
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
67 518
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
385 862
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 439 142
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 330
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
513 661
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
20 176
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
79 928
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 260 857
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету

242 536
006
Услуги по охране материнства и детства
89 477
007
Пропаганда здорового образа жизни
148 683
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
45 531
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 652 774
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
709 482
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
30 639
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
661 876
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
48 997
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 227
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
48 998
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
147 737
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
156 679
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
135 807
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
67 518
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
385 862
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 439 142
029
Областные базы спецмедснабжения
32 330
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
513 661
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
20 176
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
79 928
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 260 857
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения

312 426
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
906 289
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 232 594
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 232 594
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 678 204
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 385 859
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
224 853
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
166 089
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
232 973
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
307 134
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
48 776
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
262 158
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
10 875
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 684
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
61 551
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104 192
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
45 935
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90 132
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

312 426
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
906 289
271
Управление строительства области
2 232 594
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 232 594
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 678 204
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 385 859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
224 853
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
166 089
003
Социальная поддержка инвалидов
232 973
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
307 134
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
48 776
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
262 158
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 875
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 684
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
61 551
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
104 192
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
45 935
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
90 132
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

36 191
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
781 316
261
Облыстың білім басқармасы
205 498
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
155 351
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 147
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 792
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 671
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 671
297
Облыстың еңбек басқармасы
47 384
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
47 384
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 799 387
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 232 808
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 040 346
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 044 635
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
147 827
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 566 579
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 278
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
777 408
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
680 335
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 032 194
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
665 711
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
34 820
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
209 833
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

36 191
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
781 316
261
Управление образования области
205 498
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
155 351
037
Социальная реабилитация
50 147
263
Управление внутренней политики области
35 792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 792
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 671
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 671
297
Управление труда области
47 384
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 384
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 799 387
271
Управление строительства области
5 232 808
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 040 346
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 044 635
030
Развитие коммунального хозяйства
147 827
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 566 579
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
66 278
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
777 408
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
680 335
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 032 194
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
665 711
038
Развитие коммунального хозяйства
34 820
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
209 833
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

45 632
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 332 251
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 344
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
121 878
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
228 101
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар
937 928
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
969 938
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 555
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
20 000
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
20 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
75 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
25 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
54 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
260 013
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
323 350
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
80 000
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 420
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 100 126
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 100 126
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 500
027
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
4 500
719
Облыстың ветеринария басқармасы
77 650
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 866
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 996
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
2 261
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 527
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
40 543
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

45 632
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 332 251
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
44 344
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
121 878
006
Охрана животного мира
228 101
008
Мероприятия по охране окружающей среды
937 928
255
Управление сельского хозяйства области
969 938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
92 555
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
20 000
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
20 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ путем субсидирования производства приоритетных культур
75 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
25 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
54 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
260 013
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
323 350
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
80 000
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 420
271
Управление строительства области
1 100 126
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 100 126
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 500
027
Развитие объектов охраны окружающей среды
4 500
719
Управление ветеринарии области
77 650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 866
003
Капитальные расходы государственного органа
1 996
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 261
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
28 527
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
40 543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель

40 543
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
369 386
271
Облыстың құрылыс басқармасы
67 543
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 543
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
258 455
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 455
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
225 000
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
43 388
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 388
12
Көлiк және коммуникация
4 630 080
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 630 080
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
214 624
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
172 886
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
385 532
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
439 109
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 696 196
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
424
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 441 591
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
279 718
13
Басқалар
12 426 613
257
Облыстың қаржы басқармасы
9 615 318
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
193 321
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
469 423
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 952 574
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
144 133
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
144 133

40 543
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
369 386
271
Управление строительства области
67 543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
67 543
272
Управление архитектуры и градостроительства области
258 455
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
33 455
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
225 000
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
43 388
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
43 388
12
Транспорт и коммуникации
4 630 080
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 630 080
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
214 624
002
Развитие транспортной инфраструктуры
172 886
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
385 532
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
439 109
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 696 196
011
Капитальные расходы государственного органа
424
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 441 591
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
279 718
13
Прочие
12 426 613
257
Управление финансов области
9 615 318
012
Резерв местного исполнительного органа области
193 321
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
469 423
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
8 952 574
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
144 133
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
144 133