Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 5 ақпандағы № 14/216 "Маңғыстау облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/67 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 3234 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 5 ақпандағы № 14/216 "Маңғыстау облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру Қағидалары туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2364 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 12 наурызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Маңғыстау облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру Қағидасында 4 тармақ алынып тасталсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас инспектор А. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Қазақбаев
Облыстық
мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
ішкі саясат басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
З.Т. Есбергенова
"_8_" __12__2016 жыл

О внесении изменения в решение областного маслихата от 5 февраля 2014 года № 14/216 "О Правилах присвоения звания "Почетный гражданин Мангистауской области (города, района)"
Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 января 2017 года № 3234
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 5 феварля 2014 года № 14/216 "О Правилах присвоения звания "Почетный гражданин Мангистауской области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2364, опубликовано 12 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин Мангистауской области (города, района)" пункт 4 исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (главный инспектор Ерболов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Казахбаев
Секретарь
областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управления внутренней политики
Мангистауской области"
З.Т. Есбергенова
"_8_" _12_ 2016 г.