2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 201 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда № 2973 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ақтау қалалық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (С.Д.Тулебаева):
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды жүргізуді қамтамасыз етсiн;
осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруын және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Б.А. Кенжалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Трұмов
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақтау қалалық білім бөлімі»
мемлекеттік мекеме басшысы
С.Д. Тулебаева
11 ақпан 2016 жыл
Ақтау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 11 ақпандағы № 201
қаулысымен бекітілген қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге) (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге) (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын-орталықтар
Дербес толық күн болатын
шағын-орталықтар
Дербес жарты күн болатын
шағын-орталықтар
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын-орталықтар
Дербес толық күн болатын
шағын-орталықтар
Дербес жарты күн болатын
шағын-орталықтар
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын-орталықтар
Дербес толық күн болатын
шағын-орталықтар
Дербес жарты күн болатын
шағын-орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 11 февраля 2016 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 19 февраля 2016 года № 2973
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел образования» (Тулебаева С.Д.):
обеспечить финансирование государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования;
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его размещения в информационно-правовой системе «Әділет» и официального опубликования в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Кенжалиев Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             С. Трумов
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель государственного
учреждения «Актауский городской
отдел образования»
ТулебаеваС.Д.
11 февраля 2016 год
Приложение
утвержденного постановлением
акимата города Актау
от 02 февраля 2016 года № 201
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Группы в организациях  дошкольного  воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного  воспитания и обучения (частные,государственные дошкольные организации)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге),  (частные,государственные дошкольные организации)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)(частные,государственные дошкольные организации)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания
самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания
самостоятельный
Детский
сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания
самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания
самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания
самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания
самостоятельный