Ақтау қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындарын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 694 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 мамырда № 3046 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 1983 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 11.10.2017 № 1983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 230 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық – эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10966 болып тіркелген) бұйрықтарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Ақтау қаласында жеміс – көкөніс және бақша өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Ақтау қаласында жүгері, балмұздақ, алкогольсіз сусындар және кваспен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары;
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес Ақтау қаласында нан және сүт өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары белгіленсін.
2. "Ақтау қалалық кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж.Д. Тоқбаева) осы қаулының Маңғыстау облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т. Көшмағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Ақтау қалалық жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Е. Кенған
"21" сәуір 2016 жыл
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік,
ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Д.Тоқбаева
"21" сәуір 2016 жыл
"Ақтау қалалық сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
А.Ж. Тоқтарова
"21" сәуір 2016 жыл
"Ақтау қалалық тұрғын – үй
коммуналдық шаруашылығы
және тұрғын - үй инспекциясы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Қ. Ізғалиев
"21" сәуір 2016 жыл
"Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті
Ақтау қаласының ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б.Ы. Ақшауов
"21" сәуір 2016 жыл
"Қазакстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің
Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің
Ақтау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н.Е. Тұрғаналиева
"21" сәуір 2016 жыл
Ақтау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "21" сәуірдегі
№ 694 қаулысына
1 қосымша
Ақтау қаласында жеміс – көкөніс және бақша өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары
№ р/с
Сауда орындарының орналасуы
Сауда орындарының түрі
Сауда орындарының саны
1
Ақтау қаласы, 1 шағын аудан, "Нұр-Плаза" жағажайы аумағында
автодүкендерден немесе шатырлардан
4
2

Об определении специальных отведенных торговых мест для осуществления выездной торговли в городе Актау
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 21 апреля 2016 года № 694. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 мая 2016 года № 3046. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11 октября 2017 года № 1983
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11.10.2017 № 1983 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказами исполняющего обязаности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 230 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требование к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10966), акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли плодоовощной и бахчевой продукцией в городе Актау согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли кукурузой, мороженным, безалкогольными напитками и квасом в городе Актау согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли хлебобулочной и молочной продукцией в городе Актау согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии" (Токбаева Ж.Д) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Магистауской области, его официальное опубликование в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кошмаганбетова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десятии календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел земельных отношений"
Е.Е. Кенган
"21" апрель 2016 год
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел предпринимательства,
сельского хозяйства и ветеринарии"
Ж.Д. Токбаева
"21" апрель 2016 год
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Актауский городской отдел архитектуры и
градостроительства"
А.Ж. Токтарова
"21" апрель 2016 год
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел жилищно-
коммунального хозяйства и жилищной инспекции"
Б.К. Изгалиев
"21" апрель 2016 год
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел города Актау
Департамента внутренних дел Мангистауской области"
Б.Ы. Акшауов
"21" апрель 2016 год
Руководитель Республиканского государственного учреждения
"Актауское городское управление по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области
Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
Н.Е. Турганалиева
"21" апрель 2016 год
Приложение 1
к постановлению акимата
города Актау № 694
от "21" апреля 2016 года
Специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли плодоовощной и бахчевой продукцией в городе Актау
№ п/п
Местонахождение торговых мест
Вид торговых мест
Количество торговых мест
1
город Актау, 1 микрорайон, в районе пляжа "Нур-Плаза"
с автолавок или
с палаток
4
2