Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/343 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/65 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 3211 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/64 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3210 болып тіркелген) сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/343 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2925 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 676 532,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 967 708,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 174 253 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 758 796 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 775 775 мың теңге;
2) шығындар – 25 375 795,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 423 958 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 423 958 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 876 778,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 876 778,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 423 958 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 352 822 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52 085,1 мың теңге.";
2 тармақта:
бірінші, төртінші абзацтар келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 11 декабря 2015 года № 35/343 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 6/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2016 года № 3211
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/64 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3210), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 11 декабря 2015 года № 35/343 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2925, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 30 676 532,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 967 708,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 174 253 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 758 796 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 775 775 тысяч тенге;
2) затраты – 25 375 795,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 423 958 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 423 958 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 876 778,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 876 778,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 423 958 тысяч тенге;
погашение займов – 5 352 822 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52 085,1 тысяч тенге.";
в пункте 2:абзацы первый, четвертый изложить в новой редакции следующего содержания:

"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 10,9 пайыз;
әлеуметтік салық – 10,7 пайыз.";
4 тармақта:
бірінші, оныншы, он бірінші абзацтар келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1 137 203 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
1 866 348 мың теңге - жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақыларына ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
59 362 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбекақысын төлеу деңгейін көтеруге;";
6 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Қала әкімдігінің резерві 11 628 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
5. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы А. Могилин
Қалалық мәслихат хатшысы М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким

"индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 10,9 процентов;
социальный налог – 10,7 процентов.";
в пункте 4:
абзацы первый, десятый, одиннадцатый изложить в новой редакции следующего содержания:
"1 137 203 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
1 866 348 тысяч тенге – для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки к должностным окладам за особые условия труда;
59 362 тысяч тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;";
пункт 6 изложить в новой редакции следующего содержания:
"6. Утвердить резерв акимата города в сумме 11 628 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Могилин
Секретарь городского маслихата М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
А. Ким