Ақтау қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерін құру туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/70 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 3260 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 5/47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 20.08.2021 № 5/47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-5 тармағына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының депутаттарын сайлау бойынша сайлау округтерінің шекараларында Ақтау қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д.Телегенова) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік мәселелері және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ы.Көшербай) жүктелсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Могилин
Қалалық мәслихат хатшысы М. Молдағұлов
Ақтау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/70 шешіміне қосымша
Ақтау қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерінің шекаралары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.07.2019 № 27/285(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РР/с №
Ақтау қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңесінің
Ақтау қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерінің шекаралары (сайлау округтері)
1
2
3
1
№ 1
№ 1 сайлау округі:
1 шағын ауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22 в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері; 1 в шағын ауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 22 а, 22 б, 22 в жеке тұрғын үйлері, №1 өнеркәсіптік аймағының №№ 1, 2, 3 үйлері, "Поле Чудес" қоғамдық бірлестігі; 2 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34. 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47 а, 47 б, 47 в, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлері; "Hazar turizm (Хазар туризм)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Ақтау" қонақ үйі; Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "25744 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 2 сайлау округі:

О создании территориальных советов местного самоуправления города Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 6/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 января 2017 года № 3260. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 20 августа 2021 года № 5/47
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 20.08.2021 № 5/47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Создать территориальные советы местного самоуправления города Актау в границах избирательных округов по выборам депутатов Актауского городского маслихата согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальным вопросам и вопросом законности и правопорядка (Ы.Кошербай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Могилин
Секретарь городского маслихата М.Молдагулов
Приложение к решению Актауского
городского маслихата от
9 декабря 2016 года № 6/70
Границы территориальных советов местного самоуправления города Актау
Сноска. Приложение с изменениями, внесенным решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.07.2019 № 27/285(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№№
п/п
№ территориального совета местного самоуправления города Актау
Границы территориальных советов местного самоуправления города Актау (избирательные округа)
1
2
3
1.
№ 1
Избирательный округ № 1:
дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22 в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона 1; частные жилые дома № № 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 22 а, 22 б, 22 в микрорайона 1 в; дома №№ 1, 2, 3 промышленной зоны № 1; общественное объединение "Поле Чудес"; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47 а, 47 б, 47 в, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74 микрорайона 2; гостиница "Актау" товарищества с ограниченной ответственностью "Hazar turizm (Хазар туризм)"; республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 25744" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный округ № 2:

3 шағын ауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 20 б, 21, 22, 24, 25, 25 а, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 63, 71, 72, 83, 84, 85, 87, 110, 111, 112, 113, 114, 120, 122, 126, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146 а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 156 а, 157, 158, 159, 163, 164, 165, 166 үйлері; 3 а шағын ауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 15 в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және "Бостан-Актау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Зеленая" қонақ үйі; 3 б шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 7, 8, 9, 10, 15, 16 үйлері; "Silk wаy Aktau" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Silk wаy" қонақ үйі; "Компания "Мангистау Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Жерұйық" қонақ үйі; 6 шағын ауданының №№ 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.
№ 3 сайлау округі:
4 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлері, "Caspian Riviera" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Каспиан Ривьера" мейманханасы; 4 а шағын ауданының жеке тұрғын үй массивінің барлық үйлері; Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "29011 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "2018 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 4 сайлау округі:
5 шағын ауданының №№ 1, 1 а, 1 в, 1 г, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, 41, 42 үйлері; 26 шағын ауданының №№ 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36 үйлері; 27 шағын ауданының №№ 16, 25, 64, 65, 66, 67, 79, 80 үйлері.
№ 5 сайлау округі:
6 шағын ауданының №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 37, 38, 39, 40 үйлері; 22 шағын ауданының №№ 16, 29, 30, 31 үйлері; 23 шағын ауданының № 101 үйі; 7 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "2201 "Б" әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 6 сайлау округі:
1 а шағын ауданында орналасқан стационарлық емдеу-профилактикалық ұйымдары: Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, "Реабилитационный центр "Шипагер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№2 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтау қалалық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Ақтау қаласындағы "Шағала Менеджмент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі филиалының "Шағала" қонақ үйі мен "Жулдыз-Актау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Рахат" қонақ үйі; 8 шағын ауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері; 22 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 6 а, 6 б, 7, 7 б, 8, 10, 10 б, 9, 15, 17 үйлері, сондай-ақ №№ 4 к, 32, 33, 34 жеке тұрғын үйлері.
№ 7 сайлау округі:

дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 20 б, 21, 22, 24, 25, 25 а, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 63, 71, 72, 83, 84, 85, 87, 110, 111, 112, 113, 114, 120, 122, 126, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146 а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 156 а, 157, 158, 159, 163, 164, 165, 166 микрорайона 3; дома №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 15 в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 3 а и гостиница "Зеленая" товарищества с ограниченной ответственностью "Бостан-Актау"; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 7, 8, 9, 10, 15, 16 микрорайона 3 б; гостиница "Silk wаy" товарищества с ограниченной ответственностью "Silk wаy Aktau"; гостиница "Жеруйык" товарищества с ограниченной ответственностью "Компания "Мангистау Сервис"; дома №№ 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 6.
Избирательный округ № 3:
дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 микрорайона 4; отель "Каспиан Ривьера" товарищества с ограниченной ответственностью "Caspian Riviera"; все дома жилого массива микрорайона 4 а; республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 29011" Министерства обороны Республики Казахстан и республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2018" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный округ № 4:
дома №№ 1, 1 а, 1 в, 1 г, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14,18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, 41, 42 микрорайона 5; дома №№ 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, микрорайона 26; дома №№ 16, 25, 64, 65, 66, 67, 79, 80 микрорайона 27.
Избирательный округ № 5:
дома №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 37, 38, 39, 40 микрорайона 6; дома №№ 16, 29, 30, 31 микрорайона 22; дом № 101 микрорайона 23; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 7; республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2201 "Б" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный округ № 6:
Стационарные лечебно–профилактические организации, расположенные в микрорайоне 1 а: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №1" Управления координации занятости и социальных программ Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной кожно-венерологический диспансер" Управления здравоохранения Мангистауской области, товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационный центр "Шипагер", государственное коммунальное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №2" Управления координации занятости и социальных программ Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актауский городской перинатальный центр" Управления здравоохранения Мангистауской области, гостиница "Шагала" филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Шагала Менеджмент" в городе Актау и гостиница "Рахат" товарищества с ограниченной ответственностью "Жулдыз-Актау"; дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 микрорайона 8; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 6 а, 6 б, 7, 7 б, 8, 10, 10 б, 9, 15, 17, а также частные жилые дома №№ 4 к, 32, 33, 34 микрорайона 22.
Избирательный округ № 7:

9 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30 үйлері, сондай-ақ "CP Hotels Aktau "Компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Ренессанс" мейманханасы; 10 шағын ауданының №№ 1, 2, 10, 11 үйлері; 11 шағын ауданының №№ 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері; "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі (уақытша ұстау изоляторы); стационарлық емдеу профилактикалық ұйымдары: Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 16 сайлау округі:
28 шағын ауданының №№ 14, 15, 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері; 29 шағын ауданының №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 үйлері; "Шығыс-1", "Шығыс-2", "Шығыс-3", "Толқын-1", "Толқын-2" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері; "Мерос" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Нұр Плаза" мейманханасы; 30 шағын ауданының барлық жеке тұрғын үйлері; Өмірзақ ауылының №№ 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері; Монтаждық басқарма-3-тің №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері; "Рауан", "Приморский" және "Приозерный", "Приозерный-1", "Приозерный-2" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері және 21 шағын ауданының № 37, 37/1, 37/2, 37/3 үйлері.
2.
№ 2
№ 8 сайлау округі:
11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 а, 6 б, 7 а, 7 б, 8 а, 8 б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 58, 60 үйлері; 12 шағынауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17 а, 19, 20, 21, 21 а үйлері.
№ 9 сайлау округі:
12 шағынауданының №№ 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 72 б, 72 в үйлері; 13 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 14, 15, 16 үйлері.
№ 10 сайлау округі:

дома №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30 микрорайона 9, а также отель "Ренессанс" товарищества с ограниченной ответственностью "Компания" CP Hotels Aktau"; дома №№ 1, 2, 10, 11 микрорайона 10; дома №№ 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 микрорайона 11; государственное учреждение "Департамент полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (изолятор временного содержания); стационарные лечебно-профилактические организации: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Избирательный округ № 16:
дома №№ 14, 15, 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 микрорайона 28; дома №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 микрорайона 29; все дома жилых массивов "Шыгыс-1", "Шыгыс-2", "Шыгыс-3", "Толкын-1", "Толкын-2"; отель "Нур Плаза" товарищества с ограниченной ответственностью "Мерос"; все частные жилые дома микрорайона 30; дома №№ 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 села Умирзак; дома №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 Монтажного управления-3; все дома жилых массивов "Рауан", "Приморский" и "Приозерный", "Приозерный-1", "Приозерный-2" и дома №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3 микрорайона 21.
2.
№ 2
Избирательный округ № 8:
дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 а, 6 б, 7 а, 7 б, 8 а, 8 б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 58, 60 микрорайона 11; дома №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17 а, 19, 20, 21, 21 а микрорайона 12.
Избирательный округ № 9:
дома №№ 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 72 б, 72 в микрорайона 12; дома №№ 8, 9, 10, 14, 15, 16 микрорайона 13.
Избирательный округ № 10:

13 шағынауданының №№ 36, 37, 38, 39, 40, 42 а, 42 б, 44, 45, 46, 48, 49, 50 а, 50 б үйлері; 14 шағынауданының №№ 35, 36, 36 а, 36 б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 67, 69 үйлері; 15 шағынауданының №№ 2 а, 2 б, 3 а, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11 а, 11 б, 12, 12 а, 13 б, 18, 18 а, 18 б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64 а, 66, 66 а, 68 үйлері.
№ 11 сайлау округі:
14 шағынауданының №№ 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 а, 27 б, 27 г, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 32 б, 33, 33 а, 34, 34 а үйлері; 15 шағынауданының №№, 25, 26, 27, 28, 28 а, 32, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 56 б, 58, 59, 65, 69, 70 үйлері; 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері; "Самал", "Самал-1", "Самал-2" тұрғын үй массивтерінің үйлері; 17 шағынауданының "Дукат", "Грин Парк" тұрғын кешендері мен барлық жеке тұрғын үйлері.
№ 12 сайлау округі:
13 шағынауданының №№ 1 а, 1 б, 2, 2 б, 3 а, 3 б, 5 а, 5 б, 6, 7, 13 а, 13 б, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25 б, 26, 27, 28 а, 28 б, 30, 31 а, 31 б, 35, 52 а, 52 б, 53 үйлері, сондай-ақ "Гранд Виктори" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Grand Hotel Victory" мейманханасы; 14 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 59, 59 а үйлері.
№ 13 сайлау округі:
26 шағынауданының №№ 1, 1 б, 1 г, 2, 3, 4, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 18, 19, 22, 26, 27, 28, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46 үйлері, сондай-ақ 24 шағынауданының "Көктем" тұрғын үй массивінің үйлері; 31 а шағынауданының №№ 16, 17, 18, 19, 22 үйлері; 31 б шағынауданының №№ 16, 18, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері; 32 а шағынауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25 үйлері; 32 б шағынауданының №№ 8, 8/1, 8/2, 16, 16/1, 16/2 үйлері; Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ш.Есенов атындағы КМТжИУ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жатақханасы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "30153 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3502 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 14 сайлау округі:
27 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 47, 49, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85 үйлері, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ш.Есенов атындағы КМТжИУ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жатақханасы (№7 үй), "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі; 28 шағынауданының №№ 1, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері; 19 шағынауданының №№ 14/1, 14/2 үйлері, сондай-ақ "Каспий өңірі "Болашақ" колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 15 сайлау округі:

дома №№ 36, 37, 38, 39, 40, 42а, 42 б, 44, 45, 46, 48, 49, 50 а, 50 б микрорайона 13; дома №№ 35, 36, 36 а, 36 б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 67, 69 микрорайона 14; дома №№ 2 а, 2 б, 3 а, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11 а, 11 б, 12, 12 а, 13 б, 18, 18 а, 18 б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64 а, 66, 66 а, 68 микрорайона 15.
Избирательный округ № 11:
дома №№ 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 а, 27 б, 27 г, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 32 б, 33, 33 а, 34, 34 а микрорайона 14; дома №№, 25, 26, 27, 28, 28 а, 32, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 56 б, 58, 59, 65, 69, 70 микрорайона 15; все частные жилые дома микрорайона 15; дома жилых массивов "Самал", "Самал-1", "Самал-2"; жилые комплексы "Дукат", "Грин Парк" и все частные жилые дома микрорайона 17.
Избирательный округ № 12:
дома №№ 1 а, 1 б, 2, 2 б, 3 а, 3 б, 5 а, 5 б, 6, 7, 13 а, 13 б, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25 б, 26, 27, 28 а, 28 б, 30, 31 а, 31 б, 35, 52 а, 52 б, 53 микрорайона 13, а также отель "Grand Hotel Victory" товарищества с ограниченной ответственностью "Гранд Виктори"; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 59, 59 а микрорайона 14.
Избирательный округ № 13:
дома №№ 1, 1б, 1 г, 2, 3, 4, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 18, 19, 22, 26, 27, 28, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46 микрорайона 26, а также дома жилого массива "Коктем" микрорайона 24; дома №№ 16, 17, 18, 19, 22 микрорайона 31 а; дома №№ 16, 18, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31 б; дома №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25 микрорайона 32 а; дома №№ 8, 8/1, 8/2, 16, 16/1, 16/2 микрорайона 32 б; общежитие республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "КГУТиИ имени Ш.Есенова" Министерства образования и науки Республики Казахстан, республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 30153" Министерства обороны Республики Казахстан, республиканское государственное учреждение "Воинская часть 3502 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный округ № 14:
дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 47, 49, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85 общежитие республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "КГУТиИ имени Ш.Есенова" Министерства образования и науки Республики Казахстан (дом №7) микрорайона 27, республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6656 Национальной гвардии Республики Казахстан"; дома №№ 1, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 микрорайона 28, дома №№ 14/1, 14/2 микрорайона 19, а также товарищество с ограниченной ответственностью "Прикаспийский колледж "Болашак".
Избирательный округ № 15:

27 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54 үйлері; 28 а шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлері.
№ 17 сайлау округі:
28 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері; 29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24 (блок "А", "Б") , 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30 а, 31 үйлері; 29 шағынауданының "Заветная мечта" және "Ажар" (220) тұрғын-үй кешендері; 30 шағынауданының №№ 165, 166, 167, 168, 169, 183, 183/1 үйлері.
Ескерту:
Аббревиатураларды ажыратып жазу:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ш.Есенов атындағы КМТжИУ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.

дома №№ 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54 микрорайона 27; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 микрорайона 28 а.
Избирательный округ № 17:
дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 микрорайона 28; дома №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24 (блоки "А", "Б") , 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30 а, 31 микрорайона 29; жилые комплексы "Заветная мечта" и "Ажар" (220) микрорайона 29; дома №№ 165, 166, 167, 168, 169, 183, 183/1 микрорайона 30.
Примечание:
Расшифровка аббревиатуры:
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "КГУТиИ имени Ш.Есенова" Министерства образования и науки Республики Казахстан – Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каспийский государственный университет технологий и инжиринга имени Ш.Есенова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.