Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылдың 08 мамырдағы № 560 "Қылмыстық– атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 353 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 тамызда № 3115 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 15.05.2017 № 242 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2015 жылдың 08 мамырдағы № 560 "Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 02 маусымда № 2734 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспе бөлігіндегі (кіріспедегі) "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңының "2001 жылғы 23 қаңтардағы" күні "2016 жылғы 06 сәуірдегі" күніне өзгертілсін;
2. "Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Б. Маркашова):
осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Худибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Әбілов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Э.Маркашова
"15" шілде 2016 жыл.

О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 08 мая 2015 года № 560 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 15 июля 2016 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 05 августа 2016 года № 3115. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 242
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 15.05.2017 № 242(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской акимат ПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в постановление Жанаозенского городского акимата от 08 мая 2015 года № 560 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2734 от 02 июня 2015 года) следующие изменения:
Во вступительной части (преамбуле) указанного постановления дату Закона Республики Казахстан "О занятости населения" "от 23 января 2001 года" изменить на "от 06 апреля 2016 года";
2. Руководителю государственного учреждения "Жанаозенский городской отдел занятости и социальных программ" (Маркашова Б.):
- обеспечить государственную регистрацию в департаменте юстиции Мангистауской области настоящего постановления, его официальное опубликование в информационно – правовой системе "Әділет" и в cредствах массовой информаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Худибаева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального      опубликования.
Аким города Абилов Е.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел занятости и социальных программ"
Маркашова Б.Э.
"15" июля 2016 год.