Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 24 тамыздағы № 43/308 және Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 26 тамыздағы № 523 "Жаңаөзен қаласының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы" шешімі мен қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 07 шілдедегі № 4/34 шешімі және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 05 шілдедегі № 349 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 тамызда № 3132 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 24 тамыздағы № 43/308 және Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 26 тамыздағы № 523 "Жаңаөзен қаласының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы" шешімі мен қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-174 болып тіркелген, 2011 жылғы 12 қазандағы "Жаңаөзен" газетінің № 41 санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешім мен қаулының 4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы шешім мен қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Е.Өтеев) және Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасарына (С.Сейдалиев) жүктелсін.".
2. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешім мен қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Әбілов
Сессия төрайымы Н.Самаликова
Қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай

О внесении изменения в решение и постановление Жанаозенского городского маслихата от 24 августа 2011 года № 43/308 и акимата города Жанаозен от 26 августа 2011 года № 523 "О наименовании и переименовании улиц и составных частей города Жанаозен"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 07 июля 2016 года № 4/34 и Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 05 июля 2016 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 августа 2016 года № 3132
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение и постановление Жанаозенского городского маслихата от 24 августа 2011 года № 43/308 и акимата города Жанаозен от 26 августа 2011 года № 523 "О наименовании и переименовании улиц и составных частей города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-174, опубликовано в газете "Жанаозен" от 12 октября 2011 года № 41) следующее изменение:
пункт 4 настоящего решения и постановления изложить в новой редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего решения и постановления возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.) и заместителю акима города Жанаозен (Сейдалиев С.).".
2. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения и постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Абилов Е
Председатель сессии Самаликова Н
Секретарь городского маслихата Мынбай С.