Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 7/72 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 қарашада № 3165 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 5/55 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3161 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2930 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 15 399 854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 160 094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 40 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 98 141 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 101 328мың теңге;
2) шығындар – 15 868 421мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 728 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –15 908 мыңтеңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 180 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 484 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 484 295 мың теңге.";
2 тармақта:
тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 37,0 пайыз;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) әлеуметтік салық - 37,0 пайыз.";

О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 октября 2016 года № 7/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 01 ноября 2016 года № 3165
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 14 октября 2016 года № 5/55 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3161), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы, согласно приложению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 15 399 854 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 160 094 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 291 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 98 141 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 101 328 тысяч тенге;
1) затраты – 15 868 421 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 728 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 15 908 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 180 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 484 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 484 295 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакций:
"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 37,0 процентов;";
подпункт 4) изложить в новой редакций:
"4) социальный налог - 37,0 процентов.";

келесі мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге қаржы көзделгені ескерілсін:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының алғашқы бағытын іске асыру шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту.";
8- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 12 000 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены средства на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
развитие сельских населенных пунктов в рамках реализации первого направления Программы "Дорожной карты занятости 2020".";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 12 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

127 357
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
100 489
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
117 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
117 111
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
68 487
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
48 624
Рахат ауылы әкімінің аппараты
276 615
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
276 615
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
276 615
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 826 462
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 847
003
Жалпы білім беру
4 883 477
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
178 908
006
Балаларға қосымша білім беру
233 642
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
577 934
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 111
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
830 393
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 150
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
349 233
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
349 233
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
127 614
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
127 614
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 082 842
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 073 673
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 134
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
413 108
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

127 357
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
100 489
Аппарат акима села Кызылсай
117 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 111
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
68 487
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
48 624
Аппарат акима села Рахат
276 615
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
276 615
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
276 615
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 826 462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
45 847
003
Общеобразовательное обучение
4 883 477
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
178 908
006
Дополнительное образование для детей
233 642
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
577 934
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 111
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
830 393
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 150
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
349 233
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
349 233
467
Отдел строительства района (города областного значения)
127 614
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
127 614
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 082 842
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 073 673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 134
002
Программа занятости
413 108
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан