Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №37/270 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 43/304 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 2986 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 11 наурыздағы № 33/491 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2981 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/270 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2928 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қаңтарда "Әділет" ақпараттық -құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 8753737,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2957785,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10334,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12088,0 мың
теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5773529,0 мың теңге;
шығындар – 8814428,6 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 68808,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 101808,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33000,0 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – –129499,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –129499,5 мың теңге.";
мемлекеттік тілде 2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"2. Облыстық бюджеттен 2016 жылға аудан бюджетіне 1599275,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №37/270 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 17 марта 2016 года № 43/304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 марта 2016 года № 2986
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 11 марта 2016 года № 33/491 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2981), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37/270 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2928, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 11 января 2016 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 8753737,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2957785,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10334,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12088,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5773529,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8814428,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68808,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101808,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -129499,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
129499,5 тысяч тенге.";
внесено изменение в текст пункта 2 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемдерде белгіленсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;
4) әлеуметтік салық – 100 пайыз.";
5 тармақта:
жиырма жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдары инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттен – 239619,0 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 39460,0 мың теңге.";
мемлекеттік тілде 6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"6. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.";
7 тармақтың орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілде мәтін өзгеріссіз қалдырылды;
мемлекеттік тілде 8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"8. "2016-2018 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі" қоса беріліп отырған 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.".
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. Көрсетілген шешімнің 8 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
6. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
7. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Қ.Тарғынов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
КЕЛІСУ ПАРАҒЫ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Б.Әзірханов
17 наурыз 2016 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 17 наурыздағы
№43/304 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Сан
Сын
Ішк Сын
Ерек
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1.КІРІСТЕР

"3. Установить нормативы распределения доходов бюджета района на 2016 год в следующих объемах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) социальный налог – 100 процентов.";
в пункте 5:
абзац двадцать седьмой изложить в новой редакции:
"из областного бюджета по бюджетной программе развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 239619,0 тысяч тенге;";
дополнить двадцать восьмым абзацем следующего содержания:
"на обеспечение экономической стабильности – 39460,0 тысяч тенге.";
внесено изменение в текст пункта 6 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 7 на русском языке изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"Установить единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельской местности в размере 10 месяных расчетных показателей.";
внесено изменение в текст пункта 8 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется:
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
4. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
5. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К.Таргынов
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
ЛИСТ СОГЛАСОВАНИЯ
"СОГЛАСОВАНО"
Исплняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Бейнеуского районного отдела
экономика и финансов"
Б.Азирханов
17 марта 2016 года
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 17 марта 2016 года
№43/304
Бюджет района на 2016 год
Кат
Кл
Пдк
Спк
Наименование
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
1. ДОХОДЫ

73 843,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
55 458,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
55 458,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
216 761,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 961,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
93 395,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
12 792,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 908,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 705,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
203 227,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 500,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
195 727,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
437 563,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
437 440,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
80 615,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 341,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 254,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
195 686,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 108,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13 906,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 751,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35 174,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11 937,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

73 843,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
55 458,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
55 458,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
216 761,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 961,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
93 395,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12 792,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 908,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 705,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
203 227,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 500,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
195 727,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
437 563,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
437 440,0
002
Программа занятости
80 615,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 341,0
005
Государственная адресная социальная помощь
16 254,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
195 686,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 108,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 906,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 751,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35 174,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 937,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

7 681,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 400,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 281,0
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
29 957,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 428,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 159,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1 370,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
68 699,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
57 437,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 262,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
91 857,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 629,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
18 629,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24 243,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 471,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 500,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 473,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 622,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 177,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 985,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 985,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
38 000,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 870,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 867,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 867,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 003,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7 681,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 400,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 281,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
29 957,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
11 428,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 159,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
1 370,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
68 699,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
57 437,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
11 262,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
91 857,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 629,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 629,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24 243,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 471,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 500,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 473,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 622,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 177,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 985,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 985,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
38 000,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 870,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 867,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11 867,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 003,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
123
Боранқұл селолық округі әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
123
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
123
Аппарат акима село Бейнеу
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
123
Аппарат акима село Бейнеу
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
123
Аппарат акима село Бейнеу
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
123
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
123
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"