Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/270 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 6/42 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 3153 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/270 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2928 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қаңтарда "Әділет" ақпараттық -құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 8781499,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2790493,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13452,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14288,0 мың
теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5963265,8 мың теңге;
шығындар – 8842190,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 68808,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 101808,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33000,0 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -129499,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –129499,5 мың теңге.";
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №37/270 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20 сентября 2016 года № 6/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 29 сентября 2016 года № 3153
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37/270 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2928, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 11 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 8781499,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2790493,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13452,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14288,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5963265,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8842190,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68808,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101808,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -129499,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
129499,5 тысяч тенге.";
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.

212 040,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
126 123,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
126 123,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
33 519,0
Боранқұл селолық округі әкімінің аппараты
14 315,0
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
9 076,0
Ноғайты селолық округі әкімінің аппараты
4 600,0
Тұрыш ауылдық округі әкімінің аппараты
9 617,0
Төлеп селолық округі әкімінің аппараты
8 226,0
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
13 396,0
Сыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты
8 371,0
Есет селолық округі әкімінің аппараты
8 526,0
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
8 702,0
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
7 775,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 061,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 061,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 222,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 223,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 999,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 452,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 452,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 520,5
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 520,5
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 725,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 725,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
22 617,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 617,3
02
Қорғаныс
6 534,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 534,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 534,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

212 040,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
126 123,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
126 123,0
Аппарат акима село Бейнеу
33 519,0
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
14 315,0
Аппарат акима Самского сельского округа
9 076,0
Аппарат акима Ногайтинского сельского округа
4 600,0
Аппарат акима Турышского сельского округа
9 617,0
Аппарат акима Толепского сельского округа
8 226,0
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
13 396,0
Аппарат акима Сынгырлауского сельского округа
8 371,0
Аппарат акима Есетского сельского округа
8 526,0
Аппарат акима Саргинского сельского округа
8 702,0
Аппарат акима село Тажен
7 775,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 061,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 061,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 222,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15 223,0
013
Капитальные расходы государственного органа
5 999,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 452,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 452,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 520,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 520,5
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 725,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 725,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
22 617,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
22 617,3
02
Оборона
6 534,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 534,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 534,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 393,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
630,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
312 251,6
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 215,9
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 646,5
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9 970,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58 621,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 341,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 218,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
138 117,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13 077,4
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35 174,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
869,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
123,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 867 096,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
60 360,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
60 360,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21 900,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
21 900,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 561 078,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
108 938,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
278 070,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2 288,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
9 393,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
630,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
312 251,6
010
Государственная адресная социальная помощь
9 215,9
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 646,5
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 970,4
004
Программа занятости
58 621,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 341,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 218,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
138 117,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 077,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35 174,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
869,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
123,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 867 096,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
60 360,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 360,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
21 900,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
21 900,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 561 078,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
108 938,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
278 070,0
005
Развитие коммунального хозяйства
2 288,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах