Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №30/329 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 5/44 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қарашада № 3181 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы №5/55 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3161 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №30/329 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2946 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 763 560,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 090 065,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша        – 10 887,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 70 207 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 592 400,0 мың теңге;
2) шығындар        – 10 842 641,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 531,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 695,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 268 226,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 59 450,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 59 450 мың теңге;
қарыздар түсімі                          – 101 662,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу                   – 268 226,6 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланатын қалдықтары – 107 114,1 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 17 216 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №30/329 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 24 октября 2016 года № 5/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 ноября 2016 года № 3181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 14 октября 2016 года № 5/55 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3161), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №30/329 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2946, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 января 2016 года) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям, в том числе бюджет на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 763 560,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 090 065,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 887,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала        – 70 207,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 592 400,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 842 641,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 531,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 695,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 268 226,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета       – 59 450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 59 450,0 тысяч тенге;
поступление займов                   – 101 662,5 тысяч тенге;
погашение займов                   – 268 226,6 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 107 114,1 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 17 216 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
3. Қарақия аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Р.Ибраева) Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, осы шешімнің "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін

приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Руководителю аппарата Каракиянского районного маслихата (Р.Ибраева) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

21 192,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
113 979,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
103 199,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 780,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық
округ әкімінің аппараты
155 570,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
138 725,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 845,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 672,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 826,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
846,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 083,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
34 380,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
684,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 889,4
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 130,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
25 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 038,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 038,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11 742,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 762,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
980,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
13 078,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 963,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
115,0
02
Қорғаныс
2 100,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 100,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

21 192,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
113 979,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
103 199,0
003
Капитальные расходы государственного органа
10 780,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
155 570,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
138 725,0
022
Капитальные расходы государственного органа
16 845,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
18 672,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, 17 826,0 пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17 826,0
013
Капитальные расходы государственного органа
846,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждении и организации
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 083,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 380,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
684,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 889,4
015
Капитальные расходы государственного органа
1 130,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
25 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 038,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11 038,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11 742,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 762,0
003
Капитальные расходы государственного органа
980,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
13 078,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
12 963,0
003
Капитальные расходы государственного органа
115,0
02
Оборона
2 100,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 100,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

13 633,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
55 507,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 655,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 338,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90 203,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 846,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
441,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
12 024,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 382,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 817,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4 726,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
320 601,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
181 516,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек
18 431,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
971,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 473,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95 603,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 011,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 600,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 952,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
559,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
6 285,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
999,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
999,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

13 633,0
002
Программа занятости
55 507,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 655,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4 338,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90 203,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающих и и обучающихся на дому
1 846,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
441,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 024,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 382,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 817,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
4 726,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
320 601,0
004
Программа занятости
181 516,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с
18 431,0
007
Оказание жилищной помощи
200,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
971,0
010
Государственная адресная социальная помощь
3 473,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95 603,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 011,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 600,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 952,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
559,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6 285,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
999,0
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
999,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов