Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/329 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/56 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 3220 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/64 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3210 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/329 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2946 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 836 106,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 082 925,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 11 476,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 71 588,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 670 146,0 мың теңге;
2) шығындар        – 10 915 187,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 531,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 695,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 268 226,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 59 450,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 59 450 мың теңге;
қарыздар түсімі – 101 662,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 268 226,6 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланатын қалдықтары       – 107 114,1 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 21 435,9 мың теңге сомасында бекітілсін";

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 30/329 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 6/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 декабря 2016 года № 3220
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/64 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3210), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 30/329 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2946, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 января 2016 года) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям, в том числе бюджет на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 836 106,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 082 925,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 476,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала        – 71 588,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 670 146,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 915 187,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 531,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 695,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 268 226,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 59 450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 59 450,0 тысяч тенге;
поступление займов – 101 662,5 тысяч тенге;
погашение займов – 268 226,6 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 107 114,1 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 21 435,9 тысяч тенге.";

21 192,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
113 979,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
104 265,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 714,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
149 977,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139 132,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 845,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 522,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 676,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
846,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және күрделі ұйымдарының күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 076,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 380,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
684,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 515,4
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 497,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
25 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 375,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 375,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11 933,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 953,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
980,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
11 830,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 715,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
115,0
02
Қорғаныс
2 100,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 100,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

21 192,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
113 979,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
104 265,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 714,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
149 977,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
139 132,0
022
Капитальные расходы государственного органа
10 845,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 522,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19 676,0
013
Капитальные расходы государственного органа
846,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждении и организации
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 076,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 380,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
684,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 515,4
015
Капитальные расходы государственного органа
1 497,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
25 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 375,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 375,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11 933,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 953,0
003
Капитальные расходы государственного органа
980,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
11 830,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
11 715,0
003
Капитальные расходы государственного органа
115,0
02
Оборона
2 100,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 100,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

2 100,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 592,0
499
Ауданның(облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 592,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 592,0
04
Білім беру
3 384 058,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
589 956,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
418 631,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
171 325,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 650 500,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 826,0
003
Жалпы білім беру
2 355 039,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
90 588,0
006
Балаларға қосымша білім беру
111 954,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3 891,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
10 169,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға(қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
2 658,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
22 461,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 414,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет дене шынықтыру және спорт бөлімі
130 811,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
130 811,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 791,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
12 791,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
518 788,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 665,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 665,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
201 572,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 100,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 592,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 592,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
1 592,0
04
Образование
3 384 058,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
589 956,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
418 631,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
171 325,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 650 500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30 826,0
003
Общеобразовательное обучение
2 355 039,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
90 588,0
006
Дополнительное образование для детей
111 954,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 891,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
10 169,0
012
Капитальные расходы государственного органа
500,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 658,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0, 0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
22 461,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 414,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
130 811,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
130 811,0
467
Отдел строительства района(города областного значения)
12 791,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
12 791,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
518 788,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 665,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 665,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
201 572,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

13 633,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
55 507,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек
3 655,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 338,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90 203,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 846,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
441,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
12 024,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 382,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 817,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4 726,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
311 552,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
174 007,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 431,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
971,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 473,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95 603,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 611,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 600,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 952,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
559,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
6 345,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
999,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
999,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

13 633,0
002
Программа занятости
55 507,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской
местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 655,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4 338,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90 203,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающих и обучающихся на дому
1 846,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
441,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 024,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 382,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 817,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
4 726,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
311 552,0
004
Программа занятости
174 007,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 431,0
007
Оказание жилищной помощи
0,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
971,0
010
Государственная адресная социальная помощь
3 473,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95 603,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 611,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 600,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 952,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
559,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6 345,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
999,0
050
Реализация Плана мероприятии на 2012-2018 годы по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
999,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство