Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 "Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 шілдедегі № 128 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 тамызда № 3126 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес,Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 "Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-6-131 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 наурыздағы № 13-14 (441-442) "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі 1 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"1. Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар №1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулыға №1 қосымша, осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының талаптары сақтала отырып, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлау учаскелері туралы сайлаушылар хабардар етілсін.
3. "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Г. Демеуова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Асауов
"КЕЛІСІЛДІ":
Түпқараған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
А.Қуанбай
"08" шілде 2016 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "8" шілдедегі №128
қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1. Стендтер, тақталар:
Форт-Шевченко қаласы бойынша:

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 08 июля 2016 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 12 августа 2016 года № 3126
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-131, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" от 2 марта 2011 года № 13-14 (441-442) следующие изменения:
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
приложение №1 к указанному постанавлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оповестить об избирательных участках, избирателей через средства массовой информации с соблюдением требовании статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Тупкараганского района" (Демеуова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алтынгалиева Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Асауов
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Тупкараганской
районной избирательной комиссии
А.Қуанбай
"08" июля 2016 год.
Приложение к постановлению акимата Тупкараганского района
от "8" июля 2016года№ 128
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району 1.Стенды, щиты:
по городу Форт - Шевченко:

1) "Азаматтарға арналған Үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының маңы;
2) "Қазақстан Халық банкі" ашық акционерлік қоғамы Маңғыстау облысындағы филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының маңы;
3) қалалық теміржол кассасы ғимаратының маңы (ескі автобекет);
4) "Нұрай" дүкенінің маңы (Түпқараған ауданы әкімдігінің "Түпқараған электр жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы).
Баутин ауылы бойынша:
1) Маңғыстау облысының білім басқармасының "Түпқараған гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағы;
2) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы – Маңғыстау облыстық телекоммуникациялар дирекциясының Түпқараған аудандық телекоммуникациялар торабының ауылдық бөлімшесі ғимаратының маңы (почталық байланыстың ауылдық бөлімшесінің ғимараты);
3) "Ақтау халықаралық теңіз сауда порты" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Баутин филиалы ғимаратының маңы.
Баутин ауылы Аташ елді мекені бойынша:
1) "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің "Аташ кітапханасы" бөлімшесі ғимаратының маңы.
Ақшұқыр ауылы бойынша:
1) "Қазпочта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының маңы;
2) Түпқараған ауданы әкімдігінің "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңы;
3) "Малика" қосқабатты дүкенінің маңы;
4) шаруашылық жүргізу құқығымен Түпқараған ауданы әкімдігі жанындағы "Коммуналдық қызмет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының маңы.
Таушық ауылы бойынша:
1) "Таушық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі және "Қазпочта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының ортасы;
2) "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны мен "Таушық" ауыл шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ортасы.
Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша:
1) "Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы;
2) Сайын Шапағатов ауылдық округінің фельдшер-акушерлік пункті ғимаратының маңы;
3) "№1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы.
2.Тұғырлар:
Форт-Шевченко қаласы бойынша:
1) Ақтау қаласы жағынан кіреберістегі автожолының екі қапталы;

1) возле здания Тупкараганского районного отделения Департамента "Центр обслуживания населения"- филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Мангистауской области;
2) возле здания Тупкараганского районного отделения Мангистауского областного филиала открытого акционерного общества "Народный банк Казахстана";
3) возле здания городской железнодорожной кассы (старая автостанция);
4) возле магазина "Нұрай" (напротив здания государственного коммунального предприятия "Түпқараған электр жүйесі" акимата Тупкараганского района).
по селу Баутино:
1) левая сторона здания государственного коммунального казенного предприятия "Тупкараганский гуманитарно-технический колледж" Управления образования Мангистауской области;
2) возле здания сельского отделения Тупкараганского районного узла телекоммуникаций, Мангистауской областной дирекции телекоммуникаций – филиала акционерного общества "Казахтелеком" (здание сельского отделения почтовой связи);
3) возле здания Баутинского филиала акционерного общества "Национальная компания "Актауский международный морской торговый порт".
по населенному пункту Аташ села Баутино:
1) возле здания отделения "Аташская библиотека" государственного учреждения "Тупкараганская районная Централизованная библиотечная система".
по селу Акшукур:
1) возле здания сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта";
2) возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ақшұқыр мәдениет үйі" акимата Тупкараганского района;
3) возле двух этажного магазина "Малика";
4) возле здания государственного коммунального предприятия "Коммуналдық қызмет" при акимате Тупкараганского района на праве хозяйственного ведения.
по селу Таушык:
1) между зданиями государственного учреждения "Аппарат акима села Таушык" и сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта";
2) между зданиями государственного коммунального казенного предприятия "Таушық мәдениет үйі" и офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Таушық" ауылшаруашылығы".
по сельскому округу Сайын Шапагатова:
1) возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова";
2) возле здания фельдшерско-акушерского пункта сельского округа Сайын Шапагатова";
3) возле здания государственного учреждения "Школа-лицей №1 среднего общего образования".
2.Тумбы:
по городу Форт-Шевченко:
1) по обе стороны автодороги при въезде со стороны города Актау;

2) Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аудандық емханасы ғимаратының маңы.
Баутин ауылы бойынша:
1) Түпқараған ауданының әкімі аппараты "Ақбота" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңы;
2) "Достық" қонақ үйінің маңы.
Баутин ауылы Аташ елді мекені бойынша:
1) Әліби Жангелдин көшесіндегі №1 қосқабатты тұрғын үйдің маңы.
Қызылөзен ауылы бойынша:
1) "Ақтаукоопсауда" дүкенінің маңы.
Таушық ауылы бойынша:
1) "Таушық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы.
Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша:
1) "№1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы.
Ақшұқыр ауылы бойынша:
1) "Азаматтарға арналған Үкімет" мемлекеттік корпорациясы" комерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалы- "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Түпқараған аудандық бөлімшесінің Ақшұқыр секторы ғимаратының маңы.

2) возле здания районного поликлиника государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области.
по селу Баутино:
1) возле здания государственного коммунального казенного предприятия ясли-сад "Акбота" аппарата акима Тупкараганского района;
2) возле гостиницы "Достык".
по населенному пункту Аташ села Баутино:
1) возле двух этажного жилого дома № 1 по улице Алиби Джангельдина.
по селу Кызылозен:
1) возле магазина "Актаукоопсауда".
по селу Таушык:
1) возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Таушык".
по сельскому округу Сайын Шапагатова:
1) возле здания государственного учреждения "Школа-лицей №1 среднего общего образования".
по селу Акшукур:
1) возле здания сектора Акшукур Тупкараганского районного отделения Департамента "Центр обслуживания населения" - филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Мангистауской области.