Форт - Шевченко қаласындағы атаусыз көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 225 қаулысы және Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 7/54 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 3230 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Форт - Шевченко қаласының халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 9 қарашадағы қорытындысының негізінде, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Форт - Шевченко қаласының Жаңа Кетік шағын ауданының екінші кварталындағы атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
орталық көше - Қосай Қаниұлы атындағы көше;
батыс бағытындағы бірінші көше - Тұрсын Қожықов атындағы көше;
батыс бағытындағы екінші көше - Дүйінбай Тарғынұлы атындағы көше.
2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А.Ізбен) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Форт - Шевченко қаласының әкіміне (М.Дощанов) жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Асауов
Сессия төрағасы Б.Төлешов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық ішкі саясат
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Ордабаева
29 қараша 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Форт - Шевченко қаласының әкімі
М.Дощанов
29 қараша 2016 жыл

О присвоении наименования безымянным улицам города Форт - Шевченко
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 29 ноября 2016 года № 225 и решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29 ноября 2016 года № 7/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 декабря 2016 года № 3230
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Форт - Шевченко и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 9 ноября 2016 года, акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам второго квартала микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко следующие наименования:
центральная улица - улица имени Косая Каниулы;
первая улица со стороны запада - улица имени Турсына Кожыкова;
вторая улица со стороны запада - улица имени Дуюнбая Таргынулы.
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно - правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на акима города Форт - Шевченко (М.Дощанов).
4. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Асауов
Председатель сессии Б.Толешов
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел внутренней
политики и развития языков"
А.Ордабаева
29 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Форт - Шевченко
М.Дощанов
29 ноября 2016 года