Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 42/456 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 наурызда № 2988 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 33/491 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №2981 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2932 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда №3-4 (533-534) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 043 671 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 625 677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23 435 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 114 298 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6 280 261 мың теңге;
2) шығындар – 11 151 348 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 518 767 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 075 888 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 557 121 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 626 444 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 626 444 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 075 888 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 557 121 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –107 677 мың теңге.".
2-тармақтың 2 тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;".

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16 марта 2016 года № 42/456. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 марта 2016 года № 2988
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 11 марта 2016 года №33/491 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2981), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2932, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 23 января 2016 года № 3-4 (533-534)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 11 043 671 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 625 677 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 435 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 114 298 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 280 261 тысяч тенге;
затраты – 11 151 348 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 518 767 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 075 888 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 557 121 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 626 444 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 626 444 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 1 075 888 тысяч тенге;
погашение займов – 557 121 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 107 677 тысяч тенге.".
подпункт 2 пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;".

көрсетілген шешімнің 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Укибаев
Мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Б.Курбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
"16" наурыз 2016 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 16 наурыздағы
№42/456 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Сан
Сын
Ішкі сын
Атауы
Сомасы, мың тенге
1
2
3

приложения 1, 4 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе "Әділет" после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А.Укибаев
Временно исполняющий
обязанности секретаря маслихата Б.Курбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов"
Ш. Сұңғат
"16" марта 2016 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 16 марта 2016 года
№42/456
Районный бюджет на 2016 год
Кат.
Кл.
Подк.
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3

37 424
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37 174
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 557
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 307
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 461
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 211
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28 207
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 957
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 220
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 970
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 896
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 646
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 821
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 907
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 914
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 419
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 814
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 803
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу

37 424
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37 174
022
Капитальные расходы государственного органа
250
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 557
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 307
022
Капитальные расходы государственного органа
250
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 461
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 211
022
Капитальные расходы государственного органа
250
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 207
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 957
022
Капитальные расходы государственного органа
250
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 220
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 970
022
Капитальные расходы государственного органа
250
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 896
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 646
022
Капитальные расходы государственного органа
250
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 821
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 907
022
Капитальные расходы государственного органа
1 914
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 419
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 814
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 803
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим

1 802
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
174 424
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 424
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150 000
02
Қорғаныс
11 434
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 434
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
11 434
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 653
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 881
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 881
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
12 772
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 772
04
Білім беру
6 073 436
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
306 345
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
30 139
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
276 206
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
89 644
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
89 644
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
133 833
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 449
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
121 384
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
186 478
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
186 478
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
215 670
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
74 877
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
140 793
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты

1 802
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
174 424
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24 424
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150 000
02
Оборона
11 434
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 434
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 434
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18 653
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 881
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 881
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
12 772
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
12 772
04
Образование
6 073 436
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
306 345
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
30 139
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
276 206
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
89 644
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
89 644
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
133 833
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
12 449
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
121 384
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
186 478
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
186 478
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
215 670
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
74 877
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
140 793
Аппарат акима сельского округа Даулет

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
92 496
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 871
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
89 625
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
59 803
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
59 803
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 870 933
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 886
003
Жалпы білім беру
4 321 983
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
144 195
006
Балаларға қосымша білім беру
186 726
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
11 577
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
17 520
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22 714
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 909
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
121 423
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 000
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
118 234
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
118 234
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
577 476
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 575
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 575
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 128
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 128
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
573 173
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 188
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
92 496
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
2 871
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
89 625
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
59 803
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
59 803
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 870 933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 886
003
Общеобразовательное обучение
4 321 983
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
144 195
006
Дополнительное образование для детей
186 726
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
11 577
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
17 520
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 714
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 909
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
121 423
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
15 000
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
118 234
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
118 234
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
577 476
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 575
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 575
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 128
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 128
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
573 173
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 188
002
Программа занятости

77 670
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 841
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 504
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
307 697
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 636
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 456
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28 572
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 328
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
48 200
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
18 581
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 381 513
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 724
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 724
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 618 423
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 060
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 259 507
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
100 000
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
75 038
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
180 818
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 454
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
25 560
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
40 000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13 894
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
184 805
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

77 670
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 841
005
Государственная адресная социальная помощь
7 504
006
Оказание жилищной помощи
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
307 697
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 636
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 456
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 572
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 328
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
48 200
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
18 581
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
600
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 381 513
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 724
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 724
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 618 423
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 060
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 259 507
005
Развитие коммунального хозяйства
100 000
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
75 038
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
180 818
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 454
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
25 560
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
40 000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 894
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
184 805
008
Освещение улиц населенных пунктов

040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"