Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қазандағы № 229-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашада № 3178 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 100-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 04.05.2021 № 100-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14010 болып тіркелген) сәйкес Мұнайлы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 09.09.2020 № 234-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Ақниязова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Тәжібаев
КЕЛІСІЛДІ:
Маңғыстау облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Мұнайлы орталық
аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры
А.Шыршықбаев
"19" 10 2016 ж.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
"Маңғыстауэнерго" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры
А.Үкібаев
"19" 10 2016 ж.
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
"Маңғыстау Жылу" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры
Б. Қазақбаев
"19" 10 2016 ж.
"Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Ақниязова
"19" 10 2016 ж.
"Мұнайлы аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е. Овезов
"19" 10 2016 ж.
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "19" қазандағы
№ 229-қ қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 09.09.2020 № 234-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 19 октября 2016 года № 229-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 11 ноября 2016 года № 3178. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 4 мая 2021 года № 100-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 04.05.2021 № 100-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года №498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №14010), акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 09.09.2020 № 234-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел занятости и социальных программ" (Акниязова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Тажибаев
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Мунайлинская центральная районная больница"
Управления здравоохранения Мангистауской области
Ширшикбаев А.
"19" 10 2016 г.
Директор государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Мангистауэнерго" акимата
Мунайлинского района
Укибаев А.
"19" 10 2016 г.
Директор государственного коммунального
предприятия "Мангистау Жылу" акимата
Мунайлинского района
Казакбаев Б.
"19" 10 2016 г.
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел занятости
и социальных программ"
Акниязова Г.
"19" 10 2016 г.
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел образования"
Овезов Е.
"19" 10 2016 г.
Приложение к постановлению акимата Мунайлинского района от "19" октября 2016 года № 229-қ
Квота рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 09.09.2020 № 234-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области (по согласованию)