Маңғыстау ауылын салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/68 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 желтоқсанда № 3204 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.04.2018 № 22/274 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Маңғыстау ауылын салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы мен жер аймақтарының сипаттамасы және салық салу мақсатындағы жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Мұнайлы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Қонысбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қазақбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау
облысы бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Таңатар
27 қазан 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә. Өтегенов
27 қазан 2016 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/68 шешіміне
1 қосымша
Маңғыстау ауылын салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/68 шешіміне
2 қосымша
Маңғыстау ауылы жерлері аймақтарының сипаттамасы және салық салу мақсатындағы жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Аймаққа енетін аумақтар
Бағалық аймақ бойынша коэффициенттері
1
Селитебтік, екі қабатты және жеке үй құрылысы салынған орталық бөлігі енетін аймақ
1,5
2
Өнеркәсіптік аймақ
1,5
3
Селитебтік, тұрғын массиві кіретін жеке тұрғын үй құрылысы салынған аймақ
1,4
Аймақтардың сипаты
1-ші аймақ - Селитебтік, екі қабатты және жеке тұрғын үй құрылысы салынған орталық бөлігі енеді. Бұл жерде негізгі әкімшілік ғимараттар, жалпы білім беретін мектептер, спорт мектебі, мәдениет үйі, байланыс үйі, кітапхана, емхана, ауруханалық қалашық, мешіт, базар, қонақ үйі, ұсақ жеке дүкендер желісі, кафелер, мейрамханалар орналасқан
2-ші аймақ - Өнеркәсіптік аймақ
3-ші аймақ - Селитебтік, тұрғын массиві кіретін жеке тұрғын үй құрылысы салынған аймақ

О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения села Мангистау
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 4/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 02 декабря 2016 года № 3204.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.04.2018 № 22/274 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить схему зонирования села Мангистау для целей налогообложения и характеристику зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (Жанбуршина А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Конысбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Казахбаев
Секретарь районного маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов
по Мунайлинскому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Танатар М.
27 октября 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел земельных отношений"
Отегенов А.
27 октября 2016 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/68
от 21 октября 2016года
Схема зонирования территории села Мангистау для целей налогооблажения
Приложение 2
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/68
от 21 октября 2016года
Характеристика зонирования земель села Мангистау и поправочные коэффициенты к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения
Зона №
Территории вошедшие в зону
Коэффициенты по ценовой зоне
1
Селитебная, двухэтажные и зона в которые входит центральные части построенных частных домов
1,5
2
Промышленная зона
1,5
3
Селитебная, зона в которую входит жилой массив сторительство построенных частных жилых домов
1,4
Характеристика зон
1 зона – Селитебная, двухэтажные и зона в которые входит центральные части построенных частных жилых домов. Здесь расположены основные административные здания, общеобразовательные школы, спорт школы, дом культуры, дом связи, библиотека, поликлиника, больничный городок, мечеть, рынок, гостиница, сеть частных мелких магазинов, кафе, рестораны
2 зона – Промышленная зона
3 зона – Селитебная, зона в которую входит жилой массив сторительство построенных частных жилых домов