Техникалық және кәсіптік білімi бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 224 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 мамырда № 6406 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016-2017 оқу жылынан бастап оқуды бастайтын техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мынадай мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың сырттай нысаны бойынша;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында заңнамада белгіленген тәртіппен орналастыруды жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2016 жылғы 12 мамырдағы
№ 224 қаулысына 1-қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием
Постановление акимата Костанайской области от 12 мая 2016 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 мая 2016 года № 6406
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием начинающих обучение с 2016-2017 учебного года:
1) по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) по заочной форме обучения, финансируемый из местного бюджета, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) по очной форме обучения, финансируемый из республиканского бюджета, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайской области по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 12 мая 2016 года № 224

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың, күндізгі нысаны бойынша 2016-2017 оқу жылынан бастап оқуды бастайтын техникалық және кәсіптік білiмі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
р/н
Мамандық
Біліктілік
Оқу мерзімі
Орындар саны
1 маманды оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны
(мың теңге)
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу
0101013 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
2 жыл 10 ай
75

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием начинающих обучение с 2016-2017 учебного года по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета
№ п/п
Специальность
Квалификация
Срок обучения
Количество мест
Средняя стоимость расходов на обучение 1 специалиста
(тысяч тенге)
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение
0101013 Воспитатель дошкольных организаций
2 года
10 месяцев
75