Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 27 мамырдағы № 13 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 маусымда № 6413 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6061 тіркелген, 2015 жылғы 26 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 және 2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153400676,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6023228,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 557996,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9780,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146809672,8 мың теңге;
2) шығындар – 153755493,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4910004,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 5983418,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1073413,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 150000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу –150000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5414821,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5414821,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
К. Джаманбалин
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Спанов
2016 жылғы 27" мамыр
Мәслихаттың
2016 жылғы 27 мамырдағы
№ 13 шешіміне 1–қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 467 шешіміне 1–қосымша
Қостанай облысының 2016 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 27 мая 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июня 2016 года № 6413
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6061, опубликовано 26 декабря 2015 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 153400676,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –6023228,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 557996,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –9780,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –146809672,8 тысячи тенге;
2) затраты –153755493,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4910004,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5983418,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –1073413,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 150000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 150000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5414821,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5414821,0 тысяча тенге.";
приложения 12 к выше указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
К. Джаманбалин
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
____________________ Е. Спанов
27 мая 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 мая 2016 года № 13
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 декабря 2015 года № 467
Областной бюджет Костанайской области на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге май уточн март
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы