Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 418 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 6642 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазанындағы № 455 "Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6031 болып тіркелген, 2015 жылдың 15 желтоқсанында "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2016 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 418 қаулысына
1-қосымша
Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 19.10.2021 № 475 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Р/с №
Тауарлық газды тұтыну сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Тұтыну нормалары
1
Пәтерде газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда
бір адамға шаққандағы текше метр
13,3
2
Пәтерде газ плитасы және газдық суқыздырғыш болған жағдайда (орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болмаған жағдайда)
бір адамға шаққандағы текше метр

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 5 сентября 2016 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 октября 2016 года № 6642.
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 28 октября 2015 года № 455 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6031, 15 декабря 2015 года опубликовано в газете "Қостанай таңы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 5 сентября 2016 года
№ 418
Нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Костанайской области от 19.10.2021 № 475 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Характеристика потребления товарного газа
Единица измерения
Нормы потребления
1
При наличии в квартире газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения
кубический метр на одного человека
13,3
2
При наличии в квартире газовой плиты и газового водонагревателя (при отсутствии централизованного горячего водоснабжения)
кубический метр на одного человека