Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 396 "Қостанай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 79 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қазанда № 6636 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 396 "Қостанай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6114 тіркелген, 2016 жылғы 9 ақпанда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 35904452,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17788789,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95000,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1041100,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 16979563,2 мың теңге;
2) шығындар – 37726718,2 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 92003,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 8 сайлау
округі бойынша депутаты
Н. Шагабутдинова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Сандыбеков
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________Н. Дорошок
6 қазан 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 6 қазандағы
№ 79 шешіміне қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 396 "О бюджете города Костаная на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 6 октября 2016 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 октября 2016 года № 6636
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 396 "О бюджете города Костаная на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6114, опубликованное 9 февраля 2016 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 35904452,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17788789,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1041100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16979563,2 тысячи тенге;
2) затраты – 37726718,2 тысяч тенге;";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в сумме 92003,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 8
Н. Шагабутдинова
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Б. Сандыбеков
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
___________________ Н. Дорошок
6 октября 2016 год
Приложение
к решению маслихата
от 6 октября 2016 года
№ 79
Приложение
к решению маслихата

73984,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1488
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
108788
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2650,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2650,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8066248,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5314459,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12319
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12319
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3390
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23456
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
10000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3844
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3412
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
6200
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57895
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
57895
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46548
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
46548
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5157995,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2284329,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2873665,7
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12855,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12855,7
2
Коммуналдық шаруашылық
1855024,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

73984,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1488
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшения качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
108788
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2650,2
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшения качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2650,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8066248,3
1
Жилищное хозяйство
5314459,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12319
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12319
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3390
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23456
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
10000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3844
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3412
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6200
464
Отдел образования района (города областного значения)
57895
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
57895
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46548
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
46548
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5157995,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2284329,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2873665,7
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
12855,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
12855,7
2
Коммунальное хозяйство
1855024,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)