Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 74 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 6784 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 459 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 28.04.2020 № 459 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төртінші
кезекті сессиясының төрағасы Ж. Құсайын
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
_______________________ А. Чичинов
2016 жылғы 23 желтоқсан
Мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 74 шешіміне қосымша
Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 23 декабря 2016 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2017 года № 6784. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 28 апреля 2020 года № 459
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 28.04.2020 № 459 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель четвертой очередной
сессии городского маслихата Ж. Кусайын
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
акимата города Рудного
__________________________ А. Чичинов
23 декабря 2016 год
Приложение
к решению маслихата
от 23 декабря 2016 года № 74
Нормы образования и накопления коммунальных отходов
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица