Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 30 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 маусымда № 6446 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6109 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14, 21,28 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3843712,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2097933,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27569,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17688,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1700522,0 мың теңге;
2) шығындар – 3926377,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 897064,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –897171,0мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -979729,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 979729,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 513,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 513,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
аудандар және қалалардың деңгейінде ақшалай қаражаттарды оның ағымдағы шотына аудару арқылы патронат тәрбиешілердің еңбекақылары бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 7867,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға 13956,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы № 6 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу үшін мемлекеттік сараптама құнын ескере отырып жобалық–сметалық құжаттаманы әзірлеуге 2709,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковска на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 3 июня 2016 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2016 года № 6446
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6109, опубликовано 14, 21, 28 января 2016года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2016 -2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3843712,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –2097933,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 27569,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17688,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1700522,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3926377,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 897064,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 897171,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов –107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 979729,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 979729,7 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2016 год в сумме 513,0 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 513,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 7867,0 тысяч тенге;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 13956,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации с учетом стоимости государственной экспертизы для капитального ремонта здания средней школы № 6 города Лисаковска в сумме 2709,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:

"6. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру объектiлерін салу және қайта жаңартуға 28634,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінің бірінші көтерілім сорғысы және екінші көтерілім сорғысы арасындағы ауыз су таратқышында Тобыл өзені арқылы өтетін дюкерді қайта жаңартуға 38761,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының Октябрь кентінде марганецтен су тазалауды орнату мен екінші көтерілім сорғы станциясын қайта жаңартуға 4815,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының су құбыры желілерін (магистральдық желілер) қайта жаңартуға 8836,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы биологиялық тазалау станциясының коллекторынан жинағыш тоғандарына дейін кәріз желілерін қайта жаңартуға 7979,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінде ағынды суды биологиялық тазалау станциясын қайта жаңартуға 13283,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
И. Неявко
Қалалық
мәслихат хатшысы
Г. Жарылқасымова
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Н. Турлубекова
2016 жылғы 3 маусым
Мәслихаттың
2016 жылғы 3 маусымдағы
№ 30 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 28634,0 тысячи тенге;
на реконструкцию дюкера через реку Тобол на питьевом водоводе между насосной первого подъема и насосной второго подъема поселка Октябрьский города Лисаковска в сумме 38761,0 тысяча тенге;
на реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой очистки воды от марганца в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 4815,0 тысяч тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей города Лисаковска (магистральные сети) в сумме 8836,0 тысяч тенге;
на реконструкцию канализационных сетей от коллектора станции биологической очистки до прудов накопителей города Лисаковска в сумме 7979,0 тысяч тенге;
на реконструкцию станции биологической очистки сточной воды в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 13283,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии
И. Неявко
Секретарь
городского маслихата
Г. Жарылкасымова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетногопланирования
акимата города Лисаковска"
__________________ Н. Турлубекова
3 июня 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 3 июня 2016 года
№ 30
Приложение 1
к решению маслихата