Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 304 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 сәуірде № 6266 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 340 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6110 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтарда "Таза бұлақ Чистый родник" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1883421,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 493311,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2270,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1387840,0 мың теңге;
2) шығындар – 1904860,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25722,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12456,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -47161,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47161,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1,2,5 - қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы К. Сарбасов
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Есмұханов
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Е. Павлюк
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 сәуірдегі
№ 12 шешіміне 1–қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 304 шешіміне 1–қосымша
Алтынсарин ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 апреля 2016 года № 6266
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6110, опубликовано 12 января 2016 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1883421,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 493311,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1387840,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1904860,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25722,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12456,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 47161,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47161,8 тысяч тенге."
приложение 1,2,5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1,2,3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К. Сарбасов
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата Б. Есмуханов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Алтынсаринского
района"
__________________ Е.Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 апреля 2016 года № 12
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 304
Бюджет Алтынсаринского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ