Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 304 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 44 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 тамызда № 6592 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109 бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 304 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6110 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтарда "Таза бұлақ Чистый родник" газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1770145,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 372335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2634,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1394776,0 мың теңге;
2) шығындар – 1791584,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 25722,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12456,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 47161,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47161,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4 тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
1) баланы (балаларды) сақтауға, қамқорлыққа алуға тәрбиелеушілерге берілген 6662,9 мың теңге сомасында;
көрсетілген шешімнің 4 тармағы 4) тармақшасымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
4) "Жұмыспен қамту жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде инфрақұрылымды, тұрғын – үй коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеуге, ауылдық елді мекендерді қоса, аудандық маңызы бар қалаларды, ауылдық округтерді, кенттерді, ауылдарды көріктендіруге 5383,0 мың теңге сомасында;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Лингер
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Е. Павлюк
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 44 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 304 шешіміне 1-қосымша
Алтынсарин ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 12 августа 2016 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 августа 2016 года № 6592
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6110, опубликовано 12 января 2016 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1770145,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 372335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2634,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1394776,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1791584,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25722,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12456,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 47161,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47161,8 тысяч тенге.";
в пункте 4 указанного решения подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в сумме 6662,9 тысяч тенге;
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на текущий и средний ремонты инфраструктуры, жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения, включая сельские населенные пункты в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020" в сумме 5383,0 тысяч тенге;
приложения 1,2,5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1,2,3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Лингер
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Алтынсаринского
района"
______________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 августа 2016 года № 44
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 304
Бюджет Алтынсаринского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ