Алтынсарин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 49 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 6710 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 10 ақпандағы № 292 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 10.02.2020 № 292 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінін 19-1–бабы 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазакстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Алтынсарин аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау осы мәселені жетекшілік ететін Алтынсарин ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Лингер
Алтынсарин ауданы
маслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінін
бастығы
_________________ Е. Ишмухамбетов

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Алтынсаринскому району
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 24 октября 2016 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 ноября 2016 года № 6710. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 10 февраля 2020 года № 292
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 10.02.2020 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Алтынсаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Алтынсаринского района курирующий данный вопрос.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Лингер
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог акимата Алтынсаринского района"
______________________ Е. Ишмухамбетов