Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 14 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 6375 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.06.2018 № 221 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексі 386-бабының 5 тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 18 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Кезектен тыс сессия төрағасы Б. Дәуітбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
Амангелді ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Қ. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Амангелді ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ М. Сейткамалов

О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 19 апреля 2016 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2016 года № 6375. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 221
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.06.2018 № 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года, Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 18 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии Б. Дауитбаев
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Амангельдинского района"
__________________ К. Кенжебаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
Управление государственных
доходов по Амангельдинскому
району департамента государственных
доходов по Костанайской области
комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
__________________ М. Сейткамалов