Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 363 "Амангелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 6 маусымдағы № 38 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 6453 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 - бабына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 363 "Амангелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6108 тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2090036,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 121619,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1708,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1966699,2 мың теңге;
2) шығындар – 2114793,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 618,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 9545,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7927,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26375,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26375,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының екінші, алтыншы азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 4628,2 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1757,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы З. Нұрханова
Аудандық
мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2016 жылғы 6 маусымдағы
№38 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№363 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының 2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I
І.Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 363 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 6 июня 2016 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2016 года № 6453
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 363 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6108, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2090036,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 121619,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1708,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1966699,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2114793,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1618,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9545,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7927,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26375,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26375,1 тысяч тенге.";
абзацы второй, шестой пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 4628,2 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы – 1757,0 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии З. Нурханова
Секретарь
районного маслихата К. Кеделбаев
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
_________________ М. Сакетов
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 июня 2016 года № 38
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2015 года № 363
Районный бюджет Амангельдинского района на 2016 год
Категория
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I
І.Доходы