2016 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидиялар алуға арналған тізіміне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 200 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 6675 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген, Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидасының 10-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11094 болып тіркелген) сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға ауданның ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін тiзiмге қосу үшін ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің экономика мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 5 қыркүйектен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Н. Өтегенов
Әкімдіктің
2016 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 200 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімді үсыну мерзімі
1
Жаздық бидай
Күздік бидай
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
2
Арпа
Сұлы
Тары
Қарақұмық
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
3
Жаздық қатты бидай
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
4
Бұршақ
Аңқа
Жасымық
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
5
Күнбағыс
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
6
Рапс
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
7
Зығыр
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
8
Мақсары
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
9
Картоп
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
10
Бақша дақылдары
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
11
Көкөністер
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
12
Сүрлемдік жүгері мен күнбағыс
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
13
Сүрлемдік жүгері
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
14
Жем шөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көп жылдық шөптер.
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін
15
Шабындық және (немесе) жайылымдық алқаптарды шөп егіп жаңарту және (немесе түпкілікті жақсарту) үшін бірінші, екінші және үшінші жылдары өсіп жатқан көп жылдық шөптер
2016 жылғы 05 қыркүйектен 12 қыркүйекке дейін

Об определении сроков представления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 20 сентября 2016 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2016 года № 6675. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года №4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11094) акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима по экономическим вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 сентября 2016 года.
Аким района Н. Утегенов
Приложение
к постановлению акимата
от 20 сентября 2016 года № 200
Сроки представления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок
1
Яровая пшеница
Озимая пщеница
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
2
Ячмень
Овес
Просо
Гречиха
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
3
Яровая твердая пщеница
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
4
Горох
Нут
Чечевица
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
5
Подсолнечник
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
6
Рапс
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
7
Лен
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
8
Сафлор
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
9
Картофель
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
10
Бахчевые культуры
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
11
Овощи
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
12
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
13
Кукуруза на силос
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
14
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года
15
Многолетние травы первого, второго и третьего годов жизни, посеянные для залужения (или коренного улучшения) сенокосных угодий и (или) пастбищных угодий
с 05 сентября по 12 сентября 2016 года