Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 95 "Денисов ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 176 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 тамызда № 6568 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 23.02.2017 № 45 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 13 "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" бұйрығына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 95 "Денисов ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 6352 болып тіркелген, "Наше время" газетінде 2016 жылғы 2 маусымда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулысымен бекітілген Денисов ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінің 1, 2, 4 қосымшалары осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаманов
Денисов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 176 қаулысына 1-қосымша
Денисов ауданы жергілікті
атқарушы органдарының "Б"
корпусы мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
1-қосымша
нысан
"Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшісінің жеке жұмыс жоспары
______________________ жыл
(жеке жоспар құрастырылатын кезең)
Қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда):________________________________________
Қызметшінің лауазымы: _____________________________________________________
Қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
__________________________________________________________________________
№ р/с
Шаралардың аталуы*
Іс-шараның нәтижесі
1
Іс-шара
2
Іс-шара
3
Іс-шара
4
Ескертпе:
- Іс шаралар олардың мемлекеттік органның стратегиялық мақсатына (мақсаттарына) жетуге бағытталғаннан, ол (олар) болмаған жағдайда қызметшінің функционалдық міндеттеріне сәйкестігін есепке ала отыра анықталады.
Іс-шаралардың саны мен күрделілігі мемлекеттік орган бойынша сәйкес келуі тиіс
Қызметші Тікелей басшы
Т.А.Ә. (болған жағдайда) ___________ Т.А.Ә. (болған жағдайда) ____________
күні ______________________________ күні ______________________________
қолы _____________________________ қолы _____________________________
Денисов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 176 қаулысына 2-қосымша
Денисов ауданы жергілікті
атқарушы органдарының "Б"
корпусы мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың үлгілік әдістемесіне
2 - қосымша
Нысан
Бағалау парағы
_____________________тоқсан_____жыл
(бағаланатын кезең)
Бағаланатын қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда): ____________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: __________________________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
__________________________________________________________________________
Лауазымдық міндеттерді орындау бағасы:
№ р/с
Қызметшінің өзін-өзі бағалауы
Тікелей басшының бағалауы
Ескерту
Көтермеленетін көрсеткіштер мен қызмет түрлері туралы мәліметтер
Орындау тәртібін бұзу туралы мәліметтер
Еңбек тәртібін бұзу туралы мәліметтер
Көтермеленетін көрсеткіштер мен қызмет түрлері туралы мәліметтер
Орындау тәртібін бұзу туралы мәліметтер
Еңбек тәртібін бұзу туралы мәліметтер
1
2
3
Өзін-өзі бағалау нәтижесі: Бағалау нәтижесі:
Қызметші Тікелей басшы
Т.А.Ә. (болған жағдайда) ___________ Т.А.Ә. (болған жағдайда) ___________
күні ____________________________ күні ______________________________
қолы _________________________ қолы _____________________________
Денисов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 176 қаулысына 3-қосымша
Денисов ауданы жергілікті
атқарушы органдарының "Б"
корпусы мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың үлгілік әдістемесіне
4-қосымша
нысан
Айналмалы бағалау нәтижелері
______________________________________ жыл
(бағаланатын жыл)
Бағаланатын қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда): ____________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: _________________________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
____________________________________________________________________
№ р/с
Құзіреттін аталуы
Маңызы
Баға (балл)
Тікелйе басшы
1.
Бастамашылығы
2-ден 5 ке дейін
2.
Әрекеттестікке икемділігі
2-ден 5 ке дейін
3.
Қызметтік этиканы сақтау
2-ден 5 ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
Бағыныштағы адам
1.
Жұмысты жоспарлай білу
2-ден 5 ке дейін
2.
Жұмысқа негіздей білу
2-ден 5 ке дейін
3.
Қызметтік этиканы сақтау
2-ден 5 ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
Әріптесі
1.
Топта жұмыс істей білу
2-ден 5 ке дейін
2.
Қызметтік әдепті сақтау
2-ден 5 ке дейін
БАРЛЫҒЫ:

О внесении изменений в постановление акимата Денисовского района от 8 апреля 2016 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 29 июня 2016 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 августа 2016 года № 6568. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 23.02.2017 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии cо статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Денисовского района от 8апреля 2016 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Денисовского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6352, опубликовано от 2 июня 2016 года в газете "Наше время") следующие изменения:
Приложения 1, 2, 4 к Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Денисовского района, утвержденной вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Денисовского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Е. Жаманов
Приложение 1 к постановлению
акимата Денисовского района
от 29 июня 2016 года № 176
Приложение 1
к Методике оценки
деятельности административно
государственных служащих
корпуса "Б" местных
исполнительных органов
Денисовского района
Форма
Индивидуальный план работы административного государственного служащего корпуса "Б"
__________________________________год
(период, на который составляется индивидуальный план)
Ф.И.О. (при его наличии) служащего: ________________________________________
Должность служащего:
________________________________________________________________________
Наименование структурного подразделения служащего:
_________________________________________________________________________
№ п/п
Наименование мероприятий *
Результат мероприятия
1
Мероприятие
2
Мероприятие
3
Мероприятие
4
Примечание:
* - мероприятия определяются с учетом их направленности на достижение стратегической цели (целей) государственного органа, а в случае ее (их) отсутствия, исходя из функциональных обязанностей служащего. Количество и сложность мероприятий должны быть сопоставимы по государственному органу.
Служащий Непосредственный руководитель
Ф.И.О. (при его наличии) _____________ Ф.И.О. (при его наличии)_____________
дата _____________________________ дата ______________________________
подпись __________________________ подпись ___________________________
Приложение 2 к постановлению
акимата Денисовского района
от 29 июня 2016 года № 176
Приложение 2
к Методике оценки
деятельности административных
государственных служащих
корпуса "Б" местных
исполнительных органов
Денисовского района
форма
Оценочный лист
___________________квартал ____ года (оцениваемый период)
Ф.И.О. (при его наличии) оцениваемого служащего: _____________________________
Должность оцениваемого служащего: _________________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
__________________________________________________________________________
Оценка исполнения должностных обязанностей:
№ п/п
Самооценка служащего
Оценка непосредственного руководителя
Примечание
Сведения о поощряемых показателях и видах Деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
Сведения о поощряемых показателях и видах деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
1
2
3
Результат самооценки: Результат оценки:
Служащий Непосредственный руководитель
Ф.И.О. (при его наличии) ______________ Ф.И.О. (при его наличии) ____________
дата _____________________________ дата _____________________________
подпись ___________________________ подпись __________________________
Приложение 3 к постановлению
акимата Денисовского района
от 29 июня 2016 года № 176
Приложение 4
к Методике оценки
деятельности административно
государственных служащих
корпуса "Б" местных
исполнительных органов
Денисовского района
Форма
Лист круговой оценки
__________________________________________________год
(оцениваемый год)
Ф.И.О. (при его наличии) оцениваемого служащего: ______________________
Должность оцениваемого служащего: __________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
__________________________________________________________________
№ п/п
Наименование компетенции
Значение
Оценка (баллы)
Непосредственный руководитель
1.
Инициативность
от 2 до 5
2.
Способность к сотрудничеству
от 2 до 5
3.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО:
Подчиненный
1.
Умение планировать работу
от 2 до 5
2.
Умение мотивировать к работе
от 2 до 5
3.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО:
Коллега
1.
Умение работать в команде
от 2 до 5
2.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО: