Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 246 "Жангелдин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 35 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 6466 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 246 "Жангелдин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6103 тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2084869,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103919,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 2700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –1976250,2 мың теңге;
2) шығындар – 2095004,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3778,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6363,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2585,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13913,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13913,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 2) және 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1052,0 мың теңге сомасында;
5) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 3863,2 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Оспанов
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2016 жылғы 7 маусымдағы
№ 35 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 246 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 246 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 7 июня 2016 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2016 года № 6466
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 246 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6103, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2084869,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103919,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2700,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 2000,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1976250,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2095 004,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3778,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6363,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2585,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13913,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13913,6 тысячи тенге.";
подпункты 2) и 5) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме – 1052,0 тысяч тенге;
5) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме – 3863,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Оспанов
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
______________ Е. Биржикенов
Приложение
к решению маслихата
от 7 июня 2016 года № 35
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 246
Районный бюджет Джангельдинского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ