Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 64 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қарашада № 6689 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3275711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1558905 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 8027 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1702695 мың теңге;
2) шығындар – 3311449,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1752104 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1752613 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 509 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1797842,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1797842,8 мың теңге.";
5-тармақтағы 1), 7), 8) және 11) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 7683,5 мың теңге;
"7) "Жітіқара ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратын күрделі жөндеу үшін мемлекеттік сараптама құнын ескере отырып жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1729,9 мың теңге;
8) Төменгі-Шортанды және Жоғарғы-Шортанды су қоймалары бөгеттерінің қақпаларын күрделі жөндеу бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жүргізуге – 6837,9 мың теңге;
"11) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалада инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты ағымдағы жөндеуге, абаттандыруға – 5239,7 мың теңге.";
6-тармақтағы 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 26 октября 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 ноября 2016 года № 6689
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликовано 21 января 2016 года в газете "Авангард") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3275711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1558905 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6084 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8027 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1702695 тысяч тенге;
2) затраты – 3311449,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1752104 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1752613 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 509 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1797842,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1797842,8 тысяч тенге.";
в пункте 5 подпункты 1), 7), 8) и 11) изложить в новой редакции:
"1) 7683,5 тысячи тенге – на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям";
"7) 1729,9 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации с учетом стоимости государственной экспертизы для капитального ремонта кровли здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дворец культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата Житикаринского района;
8) 6837,9 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по капитальному ремонту затворов плотин Нижне-Шортандинского и Верхне-Шортандинского водохранилищ";
"11) 5239,7 тысяч тенге – на текущий ремонт инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, сельских округах, городе районного значения в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020.";
в пункте 6 подпункты 1), 2), 3), 4), 5) и 6) изложить в новой редакции:

"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 95382,6 мың теңге;
2) әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға - 62471 мың теңге;
3) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 5191 мың теңге;
4) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға - 1537 мың теңге;
5) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 4562 мың теңге;
6) жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 524634,8 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 7) және 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 559 мың теңге;
8) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 11904 мың теңге.";
7-тармақ алып тасталсын;
7-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаттары есебінен кредиттеу көзделгені ескерілсін:
Жітіқара қаласының Жібек жолы, Чернаткин көшелері бойындағы 2-су тазартқыш құрылысынан Уәлиханов көшесіне дейінгі (14-су құбыры құдығы) шекарадағы (диаметрі 400 миллиметр) сутартқышты реконструкциялауға – 1150044 мың теңге;
Жітіқара ауданының Ырсай ауылын сумен жабдықтау жүйелерін салуға – 270932 мың теңге;
Жітіқара қаласының 5а және 12-шағын аудандарында сумен жабдықтау жүйелерін салуға.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Д. Мункебаев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Баймухамбетова
2016 жылғы 26 қазан
Мәслихаттың
2016 жылғы 26 қазандағы
№ 64 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

"1) 95382,6 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 62471 тысяча тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
3) 5191 тысяча тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
4) 1537 тысяч тенге – на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
5) 4562 тысячи тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
6) 524634,8 тысячи тенге – для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам.";
дополнить подпунктами 7) и 8) следующего содержания:
"7) 559 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
8) 11904 тысячи тенге - на создание цифровой образовательной инфраструктуры.";
пункт 7 исключить;
пункт 7-1 изложить в новой редакции:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из Национального фонда Республики Казахстан:
1150044 тысяч тенге - на реконструкцию водовода (диаметр 400 миллиметров) в границах от водоочистного сооружения - 2 до улицы Уалиханова (водопроводный колодец 14) по улицам Жибек жолы, Чернаткина города Житикары;
270932 тысяч тенге - на строительство сетей водоснабжения села Ырсай Житикаринского района;
331637 тысяч тенге – на строительство сетей водоснабжения в 5а и 12 микрорайонах города Житикара.";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Д. Мункебаев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
________________ Г. Баймухамбетова
"26" октября 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 октября 2016 года
№ 64
Приложение 1
к решению маслихата