Мәслихаттың 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 157 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 68 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 6721 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 438 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.09.2020 № 438 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-3-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 157 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4245 тіркелген, 2013 жылғы 24 қазанда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
2-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) уәкілетті ұйым - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қостанай облысы бойынша филиалы - "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" департаментінің Жітіқара аудандық бөлімшесі";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) "Қазақстан Республикасының оқу орындарында білім алумен байланысты оқуға ақы төлеу үшін нақты құны бойынша, мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасында ұсынымы бар, білім беру ұйымында оқуды төлеуге бағытталған, бiлiм беру гранттарының иегерлерi болып табылатын адамдарды, мемлекеттік бюджеттен төлемдердің өзге түрлерін алушыларды есептемегенде, алғашқы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім (бұдан әрі - білім) алатын барлық санаттағы мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға (бұдан әрі - мүгедектер), оқуға ақы төлеуге, табыстарын есепке алмай, оқу жылы ішінде екі бөлікпен аударылатын 450 айлық есептік көрсеткіштен артық емес мөлшерде;".

О внесении изменения и дополнения в решение маслихата от 16 сентября 2013 года № 157 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 ноября 2016 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2016 года № 6721. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 сентября 2020 года № 438
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.09.2020 № 438 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 16 сентября 2013 года № 157 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4245, опубликовано 24 октября 2013 года в газете "Житикаринские новости") следующее изменение и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 8) пункта 2 изложить в новой редакции:
"8) уполномоченная организация - Житикаринское районное отделение Департамента "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Костанайской области;";
пункт 7 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) "инвалидам всех категорий, в том числе детям – инвалидам (далее - инвалиды), на оплату обучения, без учета доходов, приобретающим первоначальное техническое и профессиональное, послесреднее и высшее образование (далее - образование) имеющим рекомендацию в индивидуальной программе реабилитации инвалида, по фактической стоимости для оплаты обучения, связанной с получением образования в учебных заведениях Республики Казахстан, направленных на оплату обучения в организации образования, перечисляемой двумя частями в течение учебного года в размере не более 450 месячных расчетных показателей, за исключением лиц, являющихся обладателями образовательных грантов, получателями иных видов выплат из государственного бюджета;".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Мункебаев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Мекебаева
2016 жылғы 21 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ Г. Баймухамбетова
2016 жылғы 21 қараша

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Мункебаев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и социальных
программ акимата Житикаринского района"
_________________ А. Мекебаева
21 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Житикаринского района"
_________________ Г. Баймухамбетова
21 ноября 2016 года