2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 54 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 6332 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 7 апреля 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2016 года № 6332
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Қамысты ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2–қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Камыстинского района на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Ж. Бисимбаев
Әкімдіктің
2016 жылғы 7 сәуірдегі
№ 54 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын Қамысты ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района Ж. Бисимбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 7 апреля 2016 года № 54
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Камыстинского района на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 25.10.2016 № 154 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.09.2016 бастап туындаған қатынастарға қолданылады).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Дружба негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Дружба ауылы
15
2
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Жайылма негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Жайылма ауылы
22
3
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің №2 Қамысты орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Қамысты ауылы
10
4
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Краснооктябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Арқа ауылы
8
5
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Талдыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Талдыкөл ауылы
15
6
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ақбота" бөбекжай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қарабатыр ауылы
40
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
1
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Дружба негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Дружба ауылы
15028
2
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Жайылма негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Жайылма ауылы
15028
3
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің №2 Қамысты орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Қамысты ауылы
15028
4
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Краснооктябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Арқа ауылы
15028
5
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Талдыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Талдыкөл ауылы
15028
6
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ақбота" бөбекжай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қарабатыр ауылы

Сноска. Приложение 1 – в редакции Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 25.10.2016 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.09.2016).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Дружбинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Дружба
15
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жайылминская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Жайылма
22
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Камыстинская средняя школа № 2 отдела образования акимата Камыстинского района" село Камысты
10
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрьская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Арка
8
5
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Талдыкольская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Талдыколь
15
6
Камыстинский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования акимата Камыстинского района", село Карабатыр
40
Продолжение таблицы:
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц тенге)
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Дружбинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Дружба
15028
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жайылминская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Жайылма
15028
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Камыстинская средняя школа № 2 отдела образования акимата Камыстинского района" село Камысты
15028
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрьская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Арка
15028
5
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Талдыкольская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Талдыколь
15028
6
Камыстинский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования акимата Камыстинского района", село Карабатыр

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 25.10.2016 № 154 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.09.2016 бастап туындаған қатынастарға қолданылады).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Адай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Адаевка ауылы
20
2
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Бестөбе орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Бестөбе ауылы
29
3
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Бестау негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Аралкөл ауылы
7
4
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің №1 Қамысты орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Қамысты ауылы
20
5
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің №2 Қамысты орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Қамысты ауылы
60
6
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Клочков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Клочково ауылы
19
7
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Краснооктябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Арқа ауылы
36
8
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Ливанов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Ливановка ауылы
14
9
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Свободный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Свободное ауылы
5
10
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Орқаш негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Орқаш ауылы
6
11
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Фрунзе негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Фрунзе ауылы
16
12
Қамысты ауданы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қамысты ауылы

Сноска. Приложение 2 – в редакции Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 25.10.2016 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.09.2016).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Адаевская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Адаевка
20
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Бестюбинская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Бестобе
29
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Бестауская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Аралколь
7
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Камыстинская средняя школа № 1 отдела образования акимата Камыстинского района", село Камысты
20
5
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Камыстинская средняя школа № 2 отдела образования акимата Камыстинского района" село Камысты
60
6
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Клочковская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Клочково
19
7
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрьская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Арка
36
8
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Ливановская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Ливановка
14
9
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Свободнинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Свободное
5
10
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Уркашская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района", село Уркаш
6
11
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Фрунзенская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Фрунзе
16
12
Камыстинский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования акимата Камыстинского района" село Камысты