2009 жылғы 28 қаңтардағы № 2 "Бөрлі ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрлі ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 6673 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, Қостанай облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 38 шешіміне және "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 6547 болып тіркелген) сәйкес, Бөрлі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 28 қантардағы № 2 "Бөрлі ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-103 тіркелген, 2009 жылғы 5 наурызда "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
2-тармақ алынып тасталсын, 3-тармақ келесі мазмұнда 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Целинная көшесі;
6) Лесная көшесі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Жиеналин

О внесении изменения и дополнений в решение от 28 января 2009 года № 2 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Бурлинского сельского округа"
Решение акима Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 23 сентября 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2016 года № 6673
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным решением Костанайского областного маслихата от 27 июня 2016 года № 38 и постановлением акимата Костанайской области от 27 июня 2016 года № 4 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6547), аким Бурлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бурлинского сельского округа от 28 января 2009 года № 2 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Бурлинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-103, опубликовано 5 марта 2009 года в газете "Айна") следующее изменение и дополнения:
в приложении указанного решения:
пункт 2 исключить, пункт 3 дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) улица Целинная;
6) улица Лесная.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Жиеналин