Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 204 "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 675 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 6763 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 204 "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6357 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 - қосымшалары осы қаулының 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қарашасынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі К. Ахметов
Әкімдіктің
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 675 қаулысына 1-қосымша
Әкімдіктің

О внесении изменений в постановление акимата Костанайского района от 13 апреля 2016 года № 204 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 22 декабря 2016 года № 675. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2016 года № 6763
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района от 13 апреля 2016 года № 204 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6357, опубликовано 1 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 ноября 2016 года.
Аким района К. Ахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 22 декабря 2016 года № 675
Приложение 1
к постановлению акимата

2016 жылғы 13 сәуірдегі № 204
қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір күндік төлемақы мөлшері (теңге)
1
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
30
18100
үш жастан бастап - 530
2
Владимировка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
18100
үш жастан бастап - 530
3
Жамбыл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
50
18100
үш жастан бастап - 530
4
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Заречный мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
100
18100
үш жастан бастап - 530
5
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тілде оқытатын Заречный орта мектебі" коммуналдык мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
60
18100
үш жастан бастап - 530
6
Мичуринское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
60
18100
үш жастан бастап - 530
7
Садчиковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садчиков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
18100
үш жастан бастап - 530
8
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№ 2 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
90
18100
үш жастан бастап - 530
9
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Затобол мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
60
18100
үш жастан бастап - 530
10
Надеждинка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Надеждин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
50
18100
үш жастан бастап - 530
11
Глазуновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Глазунов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
18100
үш жастан бастап - 530
12
Семеновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Семенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
20
18100
үш жастан бастап - 530
13
Половниковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Половников орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
18100
үш жастан бастап - 530
14
Алтын дала ауылы
Костанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
18100
үш жастан бастап - 530
15
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нұржан Наушабаев атындағы Затобол мектеп-гимназиясы" (мектеп жанындағы интернатымен) мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
91
18100
үш жастан бастап - 530
16
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№1 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
18100
үш жастан бастап - 530
17
Садовое ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садовый орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
30
18100
үш жастан бастап - 530
18
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гүлдер" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

от 13 апреля 2016 года № 204
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
1
село Московское
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
30
18100
от трех лет - 530
2
село Владимировка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
18100
от трех лет - 530
3
село Жамбыл
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
50
18100
от трех лет - 530
4
село Заречное
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Заречная школа-лицей" отдела образования акимата Костанайского района
100
18100
от трех лет - 530
5
село Заречное
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Заречная средняя школа с государственным языком обучения" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
60
18100
от трех лет - 530
6
село Мичуринское
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
60
18100
от трех лет - 530
7
село Садчиковка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Садчиковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
18100
от трех лет - 530
8
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа №2" отдела образования акимата Костанайского района
90
18100
от трех лет - 530
9
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская школа-гимназия" отдела образования акимата Костанайского района
60
18100
от трех лет - 530
10
село Надеждинка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
50
18100
от трех лет - 530
11
село Глазуновка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Глазуновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
18100
от трех лет - 530
12
село Семеновка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Семеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
18100
от трех лет - 530
13
село Половниковка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Половниковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
18100
от трех лет - 530
14
село Алтын дала
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
18100
от трех лет - 530
15
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская школа-гимназия имени Нуржана Наушабаева" (с пришкольным интернатом) отдела образования акимата Костанайского района
91
18100
от трех лет - 530
16
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа №1" отдела образования акимата Костанайского района
25
18100
от трех лет - 530
17
село Садовое
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Садовая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
30
18100
от трех лет - 530
18
поселок Затобольск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Гульдер" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района

180
32820
үш жасқа дейін - 470 үш жастан бастап-530
19
Октябрское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шапағат" бала бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
32820
үш жасқа дейін - 470 үш жастан бастап - 530
20
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтын бесік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
30
32820
үш жасқа дейін - 470 үш жастан бастап - 530
21
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
30
32820
үш жасқа дейін - 470 үш жастан бастап - 530
22
Затобол кенті
"Жанерке 2009" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (мемлекеттік-жекешелік әріптестік)
90
32820
үш жасқа дейін - 470 үш жастан бастап - 530
Әкімдіктің
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 675 қаулысына 2-қосымша
Әкімдіктің
2016 жылғы 13 сәуірдегі № 204
қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір күндік төлемақы мөлшері (теңге)
1
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
18
10861
үш жастан бастап - 530
2
Озерное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
41
10861
үш жастан бастап - 530
3
Алтынсарин ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтынсарин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
38
8939
үш жастан бастап - 340
4
Давыденовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Давыденов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
8939
үш жастан бастап - 340
5
Константиновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Константинов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
23
8939
үш жастан бастап - 340
6
Молокановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Молоканов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
8939
үш жастан бастап - 340
7
Александровка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Александров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
22
8939
үш жастан бастап - 340
8
Владимировка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
25
8939
үш жастан бастап - 340
9
Глазуновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Глазунов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
8939
үш жастан бастап - 340
10
Алтын дала ауылы
Костанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
10
8541
үш жастан бастап - 200
11
Мичуринское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
15
8939
үш жастан бастап - 340
12
Садчиковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садчиков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
15
8939
үш жастан бастап - 340
13
Семеновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Семенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
8939
үш жастан бастап - 340
14
Ульяновское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Ульянов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
22
8939
үш жастан бастап - 340
15
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№1 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
37
8939
үш жастан бастап - 340
16
Борис-Романовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Борис-Роман орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
18
8939
үш жастан бастап - 340
17
Воскресеновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Воскресенов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
19
8939
үш жастан бастап - 340
18
Ждановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жданов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
12
8541
үш жастан бастап - 200
19
Александровка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Александров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
7
8541
үш жастан бастап - 200
20
Майкөл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Майкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
21
8939
үш жастан бастап - 340
21
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Московский орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
16
8939
үш жастан бастап - 340
22
Садовое ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садовый орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
18
8939
үш жастан бастап - 340
23
Шишкинское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Шишкин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
8541
үш жастан бастап - 200
24
Шеминовское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Шеминов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
17
8939
үш жастан бастап - 340
25
Васильевка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Васильев бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
8541
үш жастан бастап - 200
26
Шоққарағай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Ленин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
3
8541
үш жастан бастап - 200
27
Арман ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Передовик бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталығы
21
8939
үш жастан бастап - 340
28
Кировка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Киров бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
16
8939
үш жастан бастап - 340
29
Новоселовка ауылы
"Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Новоселов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
10
8541
үш жастан бастап - 200
30
Рыбное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыбин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
5
8541
үш жастан бастап - 200
31
Рязановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рязанов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
10
8541
үш жастан бастап - 200
32
Осиновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Осинов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
8541
үш жастан бастап - 200
33
Талапкер ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Талапкер бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
10
8541
үш жастан бастап - 200
34
Абай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Абай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
14
8541
үш жастан бастап - 200
35
Балықты ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Балықты негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
14
8541
үш жастан бастап - 200
36
Белозерка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Белозер негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
8939
үш жастан бастап - 340
37
Жуковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жуков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
8541
үш жастан бастап - 200
38
Нечаевка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нечаев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
8541
үш жастан бастап - 200
39
Рыспай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
21
8939
үш жастан бастап - 340
40
Сергеев ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сергеев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
8541
үш жастан бастап - 200
41
Сормовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сормов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
9
8541
үш жастан бастап - 200
42
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтын бесік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

180
32820
до трех лет - 470
от трех лет - 530
19
село Октябрьское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Шапағат" Государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
25
32820
до трех лет - 470
от трех лет - 530
20
село Заречное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Алтын-бесік" отдела образования акимата Костанайского района
30
32820
до трех лет - 470
от трех лет - 530
21
поселок Затобольск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Балбөбек" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
30
32820
до трех лет - 470
от трех лет - 530
22
поселок Затобольск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жанерке 2009" (государственно- частное партнерство)
90
32820
до трех лет - 470
от трех лет - 530
Приложение 2
постановлению акимата
от 22 декабря 2016 года № 675
Приложение 2
к постановлению акимата
от 13 апреля 2016 года № 204
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
1
село Московское
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
18
10861
от трех лет - 530
2
село Озерное
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
41
10861
от трех лет - 530
3
село Алтынсарино
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Алтынсаринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
38
8939
от трех лет - 340
4
село Давыденовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Давыденовская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
8939
от трех лет - 340
5
село Константиновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Константиновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
23
8939
от трех лет - 340
6
село Молокановка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Молокановская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
8939
от трех лет - 340
7
село Александровка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Александровская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
22
8939
от трех лет – 340
8
село Владимировка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
8939
от трех лет - 340
9
село Глазуновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Глазуновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
8939
от трех лет - 340
10
село Алтын дала
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
10
8541
от трех лет - 200
11
село Мичуринское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
15
8939
от трех лет - 340
12
село Садчиковка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Садчиковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
15
8939
от трех лет - 340
13
село Семеновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Семеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
8939
от трех лет - 340
14
село Ульяновское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ульяновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
22
8939
от трех лет - 340
15
поселок Затобольск
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа №1" отдела образования акимата Костанайского района
37
8939
от трех лет - 340
16
село Борис-Романовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Борис-Романовская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
18
8939
от трех лет - 340
17
село Воскресеновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Воскресеновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
19
8939
от трех лет - 340
18
село Ждановка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ждановская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
12
8541
от трех лет - 200
19
село Александровка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Александровская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
7
8541
от трех лет - 200
20
село Майколь
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Майкольская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
21
8939
от трех лет - 340
21
село Московское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Московская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
16
8939
от трех лет - 340
22
село Садовое
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Садовая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
18
8939
от трех лет - 340
23
село Шишкинское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Шишкинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
8541
от трех лет - 200
24
село Шеминовское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Шеминовская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
17
8939
от трех лет - 340
25
село Васильевка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Васильевская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
8541
от трех лет - 200
26
село Шоккарагай
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ленинская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
3
8541
от трех лет - 200
27
село Арман
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Красно-Передовикская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
21
8939
от трех лет - 340
28
село Кировка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кировская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
16
8939
от трех лет - 340
29
село Новоселовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Новоселовская начальная школа отдела образования акимата Костанайского района"
10
8541
от трех лет - 200
30
село Рыбное
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыбинская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
5
8541
от трех лет - 200
31
село Рязановка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рязановская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
10
8541
от трех лет - 200
32
село Осиновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Осиновская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
8541
от трех лет - 200
33
село Талапкер
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Талапкерская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
10
8541
от трех лет - 200
34
село Абай
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Абайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
14
8541
от трех лет - 200
35
село Балыкты
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Балыктинская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
14
8541
от трех лет - 200
36
село Белозерка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Белозерская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
8939
от трех лет - 340
37
село Жуковка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Жуковская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
8541
от трех лет - 200
38
село Нечаевка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Нечаевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
8541
от трех лет - 200
39
село Рыспай
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыспайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
21
8939
от трех лет - 340
40
село Сергеевка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сергеевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
8541
от трех лет - 200
41
село Сормовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сормовская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
9
8541
от трех лет - 200
42
село Заречное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Алтын бесік" отдела образования акимата Костанайского района