Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 "Меңдіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 28 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 6465 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 "Меңдіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6112 тіркелген, 2016 жылғы 4 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2535405,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 489937,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1120,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9507,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –2034841,9 мың теңге;
2) шығындар – 2585272,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12675,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22270,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9595,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62541,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62541,5 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Лебедев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Арықов
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ С. Хабалкина
3 маусым 2016 жыл
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________Г.Айсенова
3 маусым 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 3 маусымдағы
№ 28 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 366 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 3 июня 2016 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2016 года № 6465
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 366 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6112, опубликовано 4 января 2016 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2535405,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 489937,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1120,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9507,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2034841,9 тысяча тенге;
2) затраты – 2585272,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12675,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 22270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9595,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62541,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62541,5 тысяча тенге.".
Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии П. Лебедев
Секретарь
районного маслихата
К. Арыков
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
3 июня 2016 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского
района"
___________ Г. Айсенова
3 июня 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 3 июня 2016 года
№ 28
Приложение 1
к решению маслихата