Меңдіқара ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 тамыздағы № 137 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 тамызда № 6604 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Мендыкаринском районе на 2016 год
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 11 августа 2016 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 августа 2016 года № 6604
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Меңдіқара ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меңдіқара ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі В. Ионенко
Әкімдіктің
2016 жылғы 11 тамыздағы
№ 137 қаулысына 1-қосымша
Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Боровское ауылы
58
28324
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Харьковское ауылы
42
28324
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Жангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Молодежное ауылы
40
15028
4.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Краснопреснен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Красная Пресня ауылы
30
15028
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Шағын-орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
толық күндік
жарты күндік
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Боровское ауылы
6600
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Харьковское ауылы

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мендыкаринского района на 2016 год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мендыкаринского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района В. Ионенко
Приложение 1
к постановлению акимата
от 11 августа 2016 года № 137
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мендыкаринского района на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Боровское
58
28324
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ақбота" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Харьковское
42
28324
3
Государственное учреждение "Джангильдинская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района", село Молодежное
40
15028
4
Государственное учреждение "Краснопресненская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района", село Красная Пресня
30
15028
Продолжение таблицы:
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Боровское
6600
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ақбота" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Харьковское

5500
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Жангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Молодежное ауылы
4000
4.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Краснопреснен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Красная Пресня ауылы
4000
Әкімдіктің
2016 жылғы 11 тамыздағы
№ 137 қаулысына 2-қосымша
Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Боровское ауылы
170
22847
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Архиповка ауылы
25
28546
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Боровское ауылы
88
14400
4.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Введен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Введенка ауылы
20
11688
5.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Михайловка ауылы
20
11688
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Шағын-орталықтар
бөбекжай топтар
мектепке дейінгі топтар
толық күндік
жарты күндік
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Боровское ауылы
6600
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Архиповка ауылы
5500
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Боровское ауылы

5500
3
Государственное учреждение "Джангильдинская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района", село Молодежное
4000
4
Государственное учреждение "Краснопресненская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района", село Красная Пресня
4000
Приложение 2
к постановлению акимата
от 11 августа 2016 года № 137
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мендыкаринского района на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Боровское
170
28847
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Архиповка
25
28546
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Боровское
88
14400
4
Государственное учреждение "Введенская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района", село Введенка
20
11688
5
Государственное учреждение "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района", село Михайловка
20
11688
Продолжение таблицы:
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Боровское
6600
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Архиповка
5500
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района", село Боровское