Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 64 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 6798 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 1 қазандағы № 310 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 01.10.2019 № 310 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19 -1- бабы 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төраймы В. Кожуховская
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Меңдіқара ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________Н. Гулаков
2016 жылғы 13 желтоқсан
Мәслихаттың
2016 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 64 шешіміне қосымша
Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 13 декабря 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2017 года № 6798. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 1 октября 2019 года № 310
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 01.10.2019 № 310 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Кожуховская
Секретарь районного маслихата К. Арыков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Мендыкаринского района"
_______________ Н. Гулаков
13 декабря 2016 год
Приложение
к решению маслихата
от 13 декабря 2016 года № 64
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма накопления годовая, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель